Tatiana Kyseľová

Tatiana Kyseľová

Reviews

FOR ME a tastier and definitely more nutritious alternative to Lenny & Larry's cookies 🖤 no unnecessary ingredients, palm oil or synthetic sweeteners. Snickrdoodle (stuffed :O) and peanuts and chocolate taste the best to me the others seem less distinctive and monotonous.

I rarely come across a bar that satisfies my demands for quality, student budget and at the same time pleases my taste buds. Aktin made it to 1* Quality ingredients, great taste and as a bonus macro friendly. Favourite flavours are cinnamon roll, coconut and white chocolate/almond. The bars are a bit too stiff for my taste, so I recommend cutting and adding to warm porridge to soften.

The advantage of the soft flakes is that they don't take as long to cook as the whole ones, and I personally like them a lot more. For years I bought flakes from Lidl or Kaufland, until I tasted these from Aktin (better than Mornflake for me) The phrase▶️not flakes as flakes took on a whole new dimension. Volume-creaminess-flavor-quality, for ME wins outright.

Show more

Instagram @tanyasfitlife

Tatiana Kyseľová
Tatiana Kyseľová 5 months ago

RYŽOVÁ KRUPIČKA môže byť príjemnou spomienkou na detsvo 👧🧒 alebo aj spestrenie jedálnička neustále sa opakujúcich 🌾 vločiek 🥣.

INGREDIENCIE:
▪️250ml mlieka/rastlinného nápoja/vody
🅰️40g #aktin ryžovej kaše
▪️140g skyr/grécky jogurt/tvaroh
🅰️15g proteín akejkoľvek príchute➡️nemusí byť
▪️5g maslo
▪️granko/kakao/škorica/ovocie

POSTUP➡️🎥:
1️⃣Rastlinné mlieko (ktoré som zvolila, pretože som ho akurát mala doma 🤷🏻‍♀️) priveď do varu a následne primiešaj ryžovú kašu.
2️⃣Kašu miešaj cca 3 minuty, počas ktorých ešte zhustne. Mám skúsenosť, že rôzne značky ryžových kaší potrebujú rôzne pomery 🥲. Sama som skúšala niekoľkokrát aby som našla pre mňa preferovanú hustejšiu konzistenciu.
3️⃣Počkaj kým kaša trocha vychladne 3-5 min aby si nezabil prospešné látky v jogurte a nezgrcol sa ti proteín 😂 pridávam ho miesto cukru na osladenie a ⬆️ množstva bielkovín, nie je ale potrebný.
4️⃣Na vrch som pridala maslo a granko aby bola ako od mamky ❤️.

Adaptácia receptu od @beata.granakova_ifbb

A teraz dôležitá otázka 😏 GRANKO/KAKAO/ŠKORICA⁉️ Alebo niečo menej tradičné❓
ULOŽ a VYSKÚŠAJ.

🅰️Takto označené produkty nájdete v zozname obľúbencov na @aktin
➡️www.aktin.cz/tanya
➡️www.aktin.sk/tanya

@aktinsk #zdraverecepty #sladkerecepty #recept #krupicka #zdravejedlo #zdravejidlo

Show more
Tatiana Kyseľová
Tatiana Kyseľová 7 months ago

Nie vždy je priestor a čas na vytvorenie farebne a esteticky oku 🙄 lahodiaci snack.
Preto je úplne v poriadku siahnúť v časovej núdzi po tyčinke s ovocím, zahnať hlad a ďalej pokračovať vo svojich denných činnostiach 🏋️‍♀️🎮💻🧹.

Ideálny snack si predstavujem ako kombináciu VLÁKNINY, BIELKOVÍN A TUKOV. Cieľom tejto svätej trojici 🙏🏻 je vytvorit sýte, fyzicky a psychicky uspokojivé kombinácie 🥪 ktorých výsledkom je dodanie energie uprostred dňa a schopnosť regulovať pocity hladu a zabrániť tak vyhladovaniu počas dňa 😶 ktoré môže viesť až k neskoršiemu prejedaniu.

Aké sú vaše kombinácie⁉️ Inšpirujte nás v komentári.

Obe uvedené možnosti sa hodia do rôznych situácií/cieľov. Ja rada v rýchlosti siaham po proteínovkách od #aktin ❤️ a aby netrpela nie len pestrosť jedálnička ale aj moja peňaženka kombinujem ich s doma pripravenými snackmi ako napr toasty.

Na @aktinsk stále platí po kliknutí na 🇸🇰 odkaz poštovné ZADARMO.
➡️www.aktin.cz/tanya
➡️www.aktin.sk/tanya

Show more
Show more