– 500 mg alpha‑lipoic acid (ALA) in each capsule, food supplement
90 capsules
5
Rating 5.0/5, 5 reviews
19,99 €
(0,22 € / 1 capsule)
Ion Drink
– hypotonic sports drink with carbohydrates and electrolytes, food supplement
Strawberry with lime sweetened with steviol glycosides 800 g
84
Rating 4.5/5, 84 reviews
16,49 €
(2,06 € / 100 g)
Ion Drink
– hypotonic sports drink with carbohydrates and electrolytes, food supplement
Red grapefruit no sweeteners 800 g
52
Rating 4.4/5, 52 reviews
16,49 €
(2,06 € / 100 g)
Ion Drink
– hypotonic sports drink with carbohydrates and electrolytes, food supplement
Tropical fruit sweetened with steviol glycosides 800 g
191
Rating 4.7/5, 191 reviews
16,49 €
(2,06 € / 100 g)
Ion Drink
– hypotonic sports drink with carbohydrates and electrolytes, food supplement
Orange sweetened with steviol glycosides 800 g
99
Rating 4.5/5, 99 reviews
16,49 €
(2,06 € / 100 g)
Micellar Casein Protein
– slow‑absorbing protein, dense creamy texture, sweetened with steviol‑glycosides
Unflavoured 1 000 g
100
Rating 4.4/5, 100 reviews
41,99 €
(4,20 € / 100 g)
Micellar Casein Protein
– slow‑absorbing protein, dense creamy texture, sweetened with steviol‑glycosides
Vanilla 1 000 g
125
Rating 4.4/5, 125 reviews
41,99 €
(4,20 € / 100 g)
Micellar Casein Protein
– slow‑absorbing protein, dense creamy texture, sweetened with steviol‑glycosides
Strawberry 1 000 g
89
Rating 4.2/5, 89 reviews
41,99 €
(4,20 € / 100 g)
Micellar Casein Protein
– slow‑absorbing protein, dense creamy texture, sweetened with steviol‑glycosides
Chocolate 1 000 g
90
Rating 4.6/5, 90 reviews
41,99 €
(4,20 € / 100 g)
Grass-Fed
Grass‑Fed Multi Whey Protein
– more than 77% whey concentrate, isolate and casein, effective immediately after training as well as during prolonged protein deficiency, sweetened with steviol‑glycosides
Chocolate and hazelnut 900 g
128
Rating 4.5/5, 128 reviews
44,99 €
(5 € / 100 g)
Grass-Fed
Grass‑Fed Multi Whey Protein
– more than 77% whey concentrate, isolate and casein, effective immediately after training as well as during prolonged protein deficiency, sweetened with steviol‑glycosides
Chocolate 900 g
112
Rating 4.7/5, 112 reviews
44,99 €
(5 € / 100 g)
Grass-Fed
Grass‑Fed Multi Whey Protein
– more than 77% whey concentrate, isolate and casein, effective immediately after training as well as during prolonged protein deficiency, sweetened with steviol‑glycosides
White chocolate 900 g
90
Rating 4.5/5, 90 reviews
44,99 €
(5 € / 100 g)
Grass-Fed
Grass‑Fed Multi Whey Protein
– more than 77% whey concentrate, isolate and casein, effective immediately after training as well as during prolonged protein deficiency, sweetened with steviol‑glycosides
Feel free to take a cookie 🍪 - it helps make your shopping experience more convenient by keeping your cart full, remembering your login and ensuring your entire trip goes smoothly.