– from the milk of New Zealand grass‑fed cows, without lecithins, rich, full taste, ultrafiltered
Bourbon vanilla 1 000 g
2
Rating 3.0/5, 2 reviews
37,99 €
(3,80 € / 100 g)
New
Grass‑fed Whey Protein 73
– from the milk of New Zealand grass‑fed cows, without lecithins, rich, full taste, ultrafiltered
Chocolate brownie 1 000 g
1
Rating 1.0/5, 1 review
37,99 €
(3,80 € / 100 g)
New
Grass‑fed Whey Protein 73
– from the milk of New Zealand grass‑fed cows, without lecithins, rich, full taste, ultrafiltered
Unflavoured 1 000 g
3
Rating 2.4/5, 3 reviews
37,99 €
(3,80 € / 100 g)
New
Grass‑fed Whey Protein 73
– from the milk of New Zealand grass‑fed cows, without lecithins, rich, full taste, ultrafiltered
Strawberry 1 000 g
3
Rating 2.4/5, 3 reviews
37,99 €
(3,80 € / 100 g)
Trouble Protein Bar
– creamy protein bar, with 29% of high quality protein, without preservatives and dyes
Milky coconut 55 g
2439
Rating 4.8/5, 2439 reviews
2,69 €
(4,89 € / 100 g)
Double Trouble Protein Bar
– two-layer chocolate-covered bar, 29% high quality protein, without preservatives and colourings
Blueberry cheesecake 55 g
1800
Rating 4.7/5, 1800 reviews
2,69 €
(4,89 € / 100 g)
Double Trouble Protein Bar
– two-layer chocolate-covered bar, 29% high quality protein, without preservatives and colourings
Crispy Choconut Cream 55 g
1795
Rating 4.6/5, 1795 reviews
2,69 €
(4,89 € / 100 g)
Double Trouble Protein Bar
– two-layer chocolate-covered bar, 29% high quality protein, without preservatives and colourings
Pistachios 55 g
867
Rating 4.7/5, 867 reviews
2,89 €
(5,25 € / 100 g)
-14 %
Taste Them All Pack
– Taste all chocolate covered best-selling trouble bars with a soft base
25,36 €
Previous Price: 29,79 €
Double Trouble Protein Bar
– two-layer chocolate-covered bar, 29% high quality protein, without preservatives and colourings
Salted caramel peanut 55 g
2625
Rating 4.7/5, 2625 reviews
2,69 €
(4,89 € / 100 g)
Double Trouble Protein Bar
– two-layer chocolate-covered bar, 29% high quality protein, without preservatives and colourings
Hazelnut cream 55 g
2210
Rating 4.7/5, 2210 reviews
2,69 €
(4,89 € / 100 g)
Protein Milkshake
– milk protein drink with a creamy taste, 33 g protein per serving, low in lactose
Cocoa 330 ml
873
Rating 4.7/5, 873 reviews
2,59 €
(0,78 € / 100 ml)
Double Trouble Protein Bar
– two-layer chocolate-covered bar, 29% high quality protein, without preservatives and colourings
Chocolate with cream 55 g
1190
Rating 4.7/5, 1190 reviews
2,69 €
(4,89 € / 100 g)
Double Trouble Protein Bar
– two-layer chocolate-covered bar, 29% high quality protein, without preservatives and colourings
Peanut butter & raspberry jelly 55 g
787
Rating 4.7/5, 787 reviews
2,69 €
(4,89 € / 100 g)
Double Trouble Protein Bar
– two-layer chocolate-covered bar, 29% high quality protein, without preservatives and colourings
Velvet Coco Almond 55 g
1799
Rating 4.7/5, 1799 reviews
2,69 €
(4,89 € / 100 g)
Double Trouble Protein Bar
– two-layer chocolate-covered bar, 29% high quality protein, without preservatives and colourings
Vanilla salted caramel 55 g
581
Rating 4.7/5, 581 reviews
2,69 €
(4,89 € / 100 g)
-11 %
Drink Them All
– taste our milk protein drinks, 33 g of protein per pack, low in lactose
13,68 €
Previous Price: 15,54 €
Protein Milkshake
– milk protein drink with a creamy taste, 33 g protein per serving, low in lactose
Vanilla 330 ml
1008
Rating 4.7/5, 1008 reviews
2,59 €
(0,78 € / 100 ml)
Protein Milkshake
– milk protein drink with a creamy taste, 33 g protein per serving, low in lactose
Coconut cream 330 ml
836
Rating 4.8/5, 836 reviews
2,59 €
(0,78 € / 100 ml)
Trouble Protein Bar
– creamy protein bar, with 29% of high quality protein, without preservatives and dyes
Peanut butter cups 55 g
1228
Rating 4.6/5, 1228 reviews
2,69 €
(4,89 € / 100 g)
Protein Iced Coffee
– refreshing drink with 33g milk protein, Robusta coffee with a nutty profile, lactose-free and preservative-free
Caramel latte 330 ml
932
Rating 4.8/5, 932 reviews
2,59 €
(0,78 € / 100 ml)
Protein Iced Coffee
– refreshing drink with 33g milk protein, Robusta coffee with a nutty profile, lactose-free and preservative-free
Milky Cacao 330 ml
236
Rating 4.8/5, 236 reviews
2,59 €
(0,78 € / 100 ml)
Protein Milkshake
– milk protein drink with a creamy taste, 33 g protein per serving, low in lactose
Strawberry 330 ml
412
Rating 4.6/5, 412 reviews
2,59 €
(0,78 € / 100 ml)
New
Double Trouble Protein Bar
– two-layer chocolate-covered bar, 29% high quality protein, without preservatives and colourings
Banana jelly 55 g
10
Rating 4.9/5, 10 reviews
2,69 €
(4,89 € / 100 g)
Organic Energy Ball
– Organic fruit balls with filling, high fibre content, vegan and gluten‑free
Cocoa with peanut butter 30 g
673
Rating 4.2/5, 673 reviews
1,59 €
(5,30 € / 100 g)
Grass-Fed
Grass‑fed Collagen Drink + Vitamin C
– grass‑fed collagen peptides powder – supports skin and nail health, and joint function
Mango 200 g
145
Rating 4.8/5, 145 reviews
13,49 €
(6,75 € / 100 g)
Grass‑Fed Whey Protein
– from the milk of grass‑fed cows from sustainable farms, sweetened with steviol glycosides, ultrafiltered at low temperatures
Chocolate 30 g
2013
Rating 4.4/5, 2013 reviews
2,49 €
(8,30 € / 100 g)
Grass‑Fed Whey Protein
– from the milk of grass‑fed cows from sustainable farms, sweetened with steviol glycosides, ultrafiltered at low temperatures
Chocolate 1 000 g
2013
Rating 4.4/5, 2013 reviews
44,99 €
(4,50 € / 100 g)
Grass‑Fed Whey Protein
– from the milk of grass‑fed cows from sustainable farms, sweetened with steviol glycosides, ultrafiltered at low temperatures
Strawberry milkshake 30 g
1211
Rating 4.4/5, 1211 reviews
2,49 €
(8,30 € / 100 g)
Grass‑Fed Whey Protein
– from the milk of grass‑fed cows from sustainable farms, sweetened with steviol glycosides, ultrafiltered at low temperatures
Pistachios 30 g
499
Rating 4.3/5, 499 reviews
2,49 €
(8,30 € / 100 g)
Grass-Fed
Grass‑Fed Whey Protein Isolate
– rapidly absorbable protein, minimal sugar and fat, sweetened with steviol‑glycosides
Vanilla 1 000 g
325
Rating 4.5/5, 325 reviews
59,99 €
(6 € / 100 g)
Organic Beef Jerky
– Czech-sourced all-natural beef jerky – no preservatives, no artificial flavourings, sugar-free
Sea salt 25 g
133
Rating 4.6/5, 133 reviews
3,49 €
(13,96 € / 100 g)
Organic Beef Jerky
– Czech-sourced all-natural beef jerky – no preservatives, no artificial flavourings, sugar-free
Sea salt 50 g
133
Rating 4.6/5, 133 reviews
6,49 €
(12,98 € / 100 g)
Egg White Powder
– 100% egg albumen protein powder with 81% protein, free from GMOs and additives
500 g
61
Rating 4.4/5, 61 reviews
20,89 €
(4,18 € / 100 g)
Organic Peanut Butter Protein Bar
– 27% protein, plant-based ingredients, covered in dark chocolate
40 g
95
Rating 4.1/5, 95 reviews
1,99 €
(4,98 € / 100 g)
87% Baking Protein
– Denmark-sourced unflavoured protein powder – designed for kitchen use, super smooth texture, low lactose
500 g
103
Rating 4.9/5, 103 reviews
21,99 €
(4,40 € / 100 g)
81 % Baking Protein
– a blend of milk proteins for perfect results in cooking and baking
500 g
30
Rating 5.0/5, 30 reviews
18,99 €
(3,80 € / 100 g)
Plant Protein Bar
– 100% plant-based protein bar with high-quality fava bean protein
Cinnamon latté 50 g
701
Rating 3.9/5, 701 reviews
1,99 €
(3,98 € / 100 g)
Plant Protein Bar
– 100% plant-based protein bar with high-quality fava bean protein
Carrot cake 50 g
658
Rating 3.5/5, 658 reviews
1,99 €
(3,98 € / 100 g)
Organic Plant Protein Mini Cookies
– 22% plant protein, with a chocolate coating and super soft filling
Coconut 50 g (2 x 25 g)
604
Rating 4.3/5, 604 reviews
2,29 €
(4,58 € / 100 g)
Collagen Complex
– supports skin, nails, and hair health – made from 3 certified collagen sources with a refreshing flavour
Pear and peach 300 g
302
Rating 4.4/5, 302 reviews
28,99 €
(9,66 € / 100 g)
Protein Energy Bar
– provides energy and quality protein, honest Czech production, 100% natural ingredients, balanced macronutrient ratio
Strawberry and goji 40 g
123
Rating 4.5/5, 123 reviews
1,59 €
(3,98 € / 100 g)
Plant Protein Energy Bar
– quick energy from dates, source of fibre, only natural ingredients, Czech production
Cocoa and banana 40 g
91
Rating 4.4/5, 91 reviews
1,59 €
(3,98 € / 100 g)
Organic Plant Protein Mini Cookies
– 22% plant protein, with a chocolate coating and super soft filling
Hazelnut fudge 50 g (2 x 25 g)
247
Rating 4.2/5, 247 reviews
2,29 €
(4,58 € / 100 g)
Organic Plant Protein Mini Cookies
– 22% plant protein, with a chocolate coating and super soft filling
Salted caramel peanut 50 g (2 x 25 g)
285
Rating 4.2/5, 285 reviews
2,29 €
(4,58 € / 100 g)
Beef Stripe
– high-protein dried beef snack with a smoky taste, 13g of protein per serving
25 g
48
Rating 4.3/5, 48 reviews
1,89 €
(7,56 € / 100 g)
Hydrolysed Fish Collagen
– collagen peptides Naticol®, food supplement
Unflavoured 250 g
17
Rating 4.8/5, 17 reviews
23,99 €
(9,60 € / 100 g)
Grass-Fed
Organic Grass Fed Beef Jerky
– Estonian tender beef jerky with 99% meat from free-range young cattle
Sea salt 25 g
117
Rating 4.5/5, 117 reviews
3,69 €
(14,76 € / 100 g)
Grass-Fed
Organic Grass Fed Beef Jerky
– Estonian tender beef jerky with 99% meat from free-range young cattle
Sea salt 50 g
117
Rating 4.5/5, 117 reviews
6,99 €
(13,98 € / 100 g)
Grass-Fed
Grass‑fed Collagen Drink + Vitamin C
– grass‑fed collagen peptides powder – supports skin and nail health, and joint function
Peach 200 g
165
Rating 4.8/5, 165 reviews
13,49 €
(6,75 € / 100 g)
Grass-Fed
Grass‑fed Collagen Drink + Vitamin C
– grass‑fed collagen peptides powder – supports skin and nail health, and joint function
Orange 200 g
116
Rating 4.9/5, 116 reviews
13,49 €
(6,75 € / 100 g)
Protein Cookie
– a delicious gluten-free biscuit packed with high-quality protein and fibre
Caramel choco bun 80 g
193
Rating 4.6/5, 193 reviews
2,69 €
(3,36 € / 100 g)
Organic Steak Strips
– strips of dried meat from premium cow breeds, more than 92% quality beef in each package, practical snack for travels
Sea salt 25 g
178
Rating 4.7/5, 178 reviews
3,39 €
(13,56 € / 100 g)
Grass-Fed
Grass‑Fed Multi Whey Protein
– more than 77% whey concentrate, isolate and casein, effective immediately after training as well as during prolonged protein deficiency, sweetened with steviol‑glycosides
Vanilla 900 g
135
Rating 4.7/5, 135 reviews
44,99 €
(5 € / 100 g)
Grass‑Fed Whey Protein
– from the milk of grass‑fed cows from sustainable farms, sweetened with steviol glycosides, ultrafiltered at low temperatures
Vanilla 2 000 g
3179
Rating 4.6/5, 3179 reviews
78,99 €
(3,95 € / 100 g)
Grass‑Fed Whey Protein
– from the milk of grass‑fed cows from sustainable farms, sweetened with steviol glycosides, ultrafiltered at low temperatures
Chocolate 2 000 g
2013
Rating 4.4/5, 2013 reviews
78,99 €
(3,95 € / 100 g)
Grass‑Fed Whey Protein
– from the milk of grass‑fed cows from sustainable farms, sweetened with steviol glycosides, ultrafiltered at low temperatures
Unflavoured 1 000 g
3248
Rating 4.5/5, 3248 reviews
44,99 €
(4,50 € / 100 g)
Grass‑Fed Whey Protein
– from the milk of grass‑fed cows from sustainable farms, sweetened with steviol glycosides, ultrafiltered at low temperatures
Vanilla 30 g
3179
Rating 4.6/5, 3179 reviews
2,49 €
(8,30 € / 100 g)
Grass‑Fed Whey Protein
– from the milk of grass‑fed cows from sustainable farms, sweetened with steviol glycosides, ultrafiltered at low temperatures
Strawberry milkshake 1 000 g
1211
Rating 4.4/5, 1211 reviews
44,99 €
(4,50 € / 100 g)
Grass‑Fed Whey Protein
– from the milk of grass‑fed cows from sustainable farms, sweetened with steviol glycosides, ultrafiltered at low temperatures
Feel free to take a cookie 🍪 - it helps make your shopping experience more convenient by keeping your cart full, remembering your login and ensuring your entire trip goes smoothly.