Tereza Šlancarová

Tereza Šlancarová

Reviews

This bar is hard to describe, as its taste says "more than a thousand words" - it really does remind me of my favourite Raffaello, but at the same time it contains only the highest quality ingredients, nutritionally valuable fatty acids from nuts and the complete amino acid spectrum.

I'll bet my nut butter collection that everyone will love these tortillas - they are irresistibly fluffy, soft and delicious, and they have only the finest ingredients.

The new product from Vilgain has only the highest quality ingredients, and at the same time an absolutely delicious creamy taste. Proof that even dark chocolate can sweeten life!

Show more

Instagram @terezas_diary

Tereza Šlancarová
Tereza Šlancarová 3 days ago

🌿RECEPT NA PROTEINOVÉ TĚSTOVINY SE ŠPENÁTOVÝM PESTEM🌿
Spaghetti, tagliatelle, penne, fusilli, gnocchi, lasagne… *beauty comes in all shapes and sizes* a těstoviny jsou toho důkazem🌝 Zajímalo by mě ale, jaké jsou vaše nejoblíbenější? A s čím je máte nejraději? Já jsem se na první ochutnání zamilovala do ricotty a hlavně ji tedy úplně zbožňuju v kombinaci s pestem ze špenátu, který je teď navíc v sezóně🤌🏼 Jednoduchý recept jsem proto sepsala i pro vás a najdete ho na poslední fotce. Tak dobrou chuť a těším se na vaše výtvory!✨

Show more
Tereza Šlancarová
Tereza Šlancarová 12 days ago

✨RECEPT NA SNÍDAŇOVOU PIZZU✨
Na jaře lidé často začínají s nejrůznějšími očistami, hubnutím a dietami, a proto pro vás mám i já jeden tip, jak odříznout sacharidy 〰️odřízněte si pořádný kus téhle snídaňové pizzy s domácí Nutellou🍫 Sama si jí poslední dobou dělám téměř pořád, jelikož je rychle hotová, ale zároveň zasytí a hlavně chutná úplně božsky🤌🏼 Přesvědčte se sami a vyzkoušejte jednoduchý recept, který najdete na poslední fotce. Dobrou chuť!🤍

Show more
Show more