Tereza Šlancarová

Tereza Šlancarová

Reviews

This bar is hard to describe, as its taste says "more than a thousand words" - it really does remind me of my favourite Raffaello, but at the same time it contains only the highest quality ingredients, nutritionally valuable fatty acids from nuts and the complete amino acid spectrum.

I'll bet my nut butter collection that everyone will love these tortillas - they are irresistibly fluffy, soft and delicious, and they have only the finest ingredients.

The new product from Vilgain has only the highest quality ingredients, and at the same time an absolutely delicious creamy taste. Proof that even dark chocolate can sweeten life!

Show more

Instagram @terezas_diary

Tereza Šlancarová
Tereza Šlancarová 2 months ago

✨RECEPT✨
Pojďme si #sPPPolu zahrát menší hru🌝 Označte do komentářů někoho ze svých blízkých a když vám neodpoví do 10 min, musí vám o víkendu připravit nějakou královskou snídani 〰️ například tyhle moje milované mini pancakes cereal podle receptu, který najdete na poslední fotce🤌🏼 Tak hodně štěstí a krásný pátek!🤍

Show more
Tereza Šlancarová
Tereza Šlancarová 3 months ago

✨RECEPT✨
Často si teď vzpomínám na dětství a upřímně… nejradši bych se do toho bezstarostného období vrátila🙏🏼 Mamka nás totiž vždycky začátkem prázdnin sbalila a vyrazily jsme na chalupu, přičemž moje nejoblíbenější část té dlouhé cesty byla pravidelná zastávka v McDonald’s🌝 Snad pokaždé jsem si dávala božsky krémové McFlurry a můj pokus o domácí verzi s příchutí Reese’s se povedl natolik, že se o něj musím podělit i s vámi🤌🏼 Tak dobrou chuť a nezapomeňte se mi pochlubit s výsledkem🤍

Show more
Show more