– from the milk of grass‑fed cows from sustainable farms, sweetened with steviol glycosides, ultrafiltered at low temperatures
Banana 30 g
1115
Rating 4.3/5, 1115 reviews
2,49 €
(8,30 € / 100 g)
Grass‑Fed Whey Protein
– from the milk of grass‑fed cows from sustainable farms, sweetened with steviol glycosides, ultrafiltered at low temperatures
Salted caramel 30 g
2121
Rating 4.3/5, 2121 reviews
2,49 €
(8,30 € / 100 g)
Grass‑Fed Whey Protein
– from the milk of grass‑fed cows from sustainable farms, sweetened with steviol glycosides, ultrafiltered at low temperatures
Pistachios 1 000 g
499
Rating 4.3/5, 499 reviews
44,99 €
(4,50 € / 100 g)
Grass‑Fed Whey Protein
– from the milk of grass‑fed cows from sustainable farms, sweetened with steviol glycosides, ultrafiltered at low temperatures
White chocolate coconut 30 g
219
Rating 4.4/5, 219 reviews
2,49 €
(8,30 € / 100 g)
Great value
Weekly Offers
Whey Protein
– ultrafiltered by CFM method at low temperatures, high protein and BCAA content, sweetened with steviol glycosides
Chocolate 30 g
343
Rating 4.5/5, 343 reviews
2,19 €
(7,30 € / 100 g)
Whey Protein
– ultrafiltered by CFM method at low temperatures, high protein and BCAA content, sweetened with steviol glycosides
Chocolate with hazelnuts 1 000 g
352
Rating 4.5/5, 352 reviews
41,99 €
(4,20 € / 100 g)
Whey Protein
– ultrafiltered by CFM method at low temperatures, high protein and BCAA content, sweetened with steviol glycosides
Vanilla 1 000 g
967
Rating 4.7/5, 967 reviews
41,99 €
(4,20 € / 100 g)
Whey Protein
– ultrafiltered by CFM method at low temperatures, high protein and BCAA content, sweetened with steviol glycosides
Chocolate 1 000 g
434
Rating 4.6/5, 434 reviews
41,99 €
(4,20 € / 100 g)
Whey Protein
– ultrafiltered by CFM method at low temperatures, high protein and BCAA content, sweetened with steviol glycosides
Unflavoured 1 000 g
864
Rating 4.5/5, 864 reviews
41,99 €
(4,20 € / 100 g)
Whey Protein
– ultrafiltered by CFM method at low temperatures, high protein and BCAA content, sweetened with steviol glycosides
Vanilla 30 g
967
Rating 4.7/5, 967 reviews
2,49 €
(8,30 € / 100 g)
Whey Protein
– ultrafiltered by CFM method at low temperatures, high protein and BCAA content, sweetened with steviol glycosides
Chocolate with hazelnuts 30 g
352
Rating 4.5/5, 352 reviews
2,49 €
(8,30 € / 100 g)
Whey Protein
– ultrafiltered by CFM method at low temperatures, high protein and BCAA content, sweetened with steviol glycosides
Cinnamon Cereal Milk 30 g
566
Rating 4.5/5, 566 reviews
2,49 €
(8,30 € / 100 g)
Whey Protein
– ultrafiltered by CFM method at low temperatures, high protein and BCAA content, sweetened with steviol glycosides
White chocolate 30 g
361
Rating 4.5/5, 361 reviews
2,49 €
(8,30 € / 100 g)
Lactose-free
Lactose Free Whey Protein
– 75% protein content, lactose‑free, sweetened with steviol‑glycosides, ultrafiltered at low temperatures
Chocolate shake 30 g
298
Rating 4.4/5, 298 reviews
2,49 €
(8,30 € / 100 g)
Lactose-free
Lactose Free Whey Protein
– 75% protein content, lactose‑free, sweetened with steviol‑glycosides, ultrafiltered at low temperatures
Vanilla cream 30 g
417
Rating 4.5/5, 417 reviews
2,49 €
(8,30 € / 100 g)
Lactose-free
Lactose Free Whey Protein
– 75% protein content, lactose‑free, sweetened with steviol‑glycosides, ultrafiltered at low temperatures
Blueberry 30 g
211
Rating 4.1/5, 211 reviews
2,49 €
(8,30 € / 100 g)
Grass-Fed
Grass‑Fed Whey Protein Isolate
– rapidly absorbable protein, minimal sugar and fat, sweetened with steviol‑glycosides
Chocolate 500 g
302
Rating 4.6/5, 302 reviews
35,99 €
(7,20 € / 100 g)
Grass-Fed
Grass‑Fed Whey Protein Isolate
– rapidly absorbable protein, minimal sugar and fat, sweetened with steviol‑glycosides
Chocolate 1 000 g
302
Rating 4.6/5, 302 reviews
59,99 €
(6 € / 100 g)
Grass‑Fed Whey Protein
– from the milk of grass‑fed cows from sustainable farms, sweetened with steviol glycosides, ultrafiltered at low temperatures
White chocolate coconut 1 000 g
219
Rating 4.4/5, 219 reviews
44,99 €
(4,50 € / 100 g)
Snack Bar
– A complete bar with a balanced ratio of macronutrients, an ideal snack for every day
Double chocolate 50 g
34
Rating 4.5/5, 34 reviews
2,19 €
(4,38 € / 100 g)
Protein Milkshake
– milk protein drink with a creamy taste, 33 g protein per serving, low in lactose
Creamy matcha latte 330 ml
106
Rating 4.2/5, 106 reviews
2,59 €
(0,78 € / 100 ml)
-15 % SALE15
Native Goat Protein
– native goat protein with A2 casein, slow absorption, gently sweetened with monk fruit
Velvet vanilla 500 g
17
Rating 4.7/5, 17 reviews
39,99 €
(8 € / 100 g)
Plant based 🌱
Clear Plant Protein
– vegan protein lemonade with 75% protein, only 7 ingredients, sweetened with steviol glycosides
Peach iced tea
41
Rating 3.9/5, 41 reviews
from 2,49 €
(from 6 € / 100 g)
Plant based 🌱
Clear Plant Protein
– vegan protein lemonade with 75% protein, only 7 ingredients, sweetened with steviol glycosides
Mango and orange
41
Rating 3.9/5, 41 reviews
from 2,49 €
(from 6 € / 100 g)
Collagen Complex
– supports skin, nails, and hair health – made from 3 certified collagen sources with a refreshing flavour
Strawberry and banana 300 g
157
Rating 4.5/5, 157 reviews
25,99 €
(8,66 € / 100 g)
Protein Energy Bar
– provides energy and quality protein, honest Czech production, 100% natural ingredients, balanced macronutrient ratio
Peanuts 40 g
74
Rating 4.5/5, 74 reviews
1,59 €
(3,98 € / 100 g)
Organic Beef Bar
– more than 70% meat from grass‑fed cows, pure ingredients from organic farming, without GMOs and glutamate
BBQ 35 g
71
Rating 3.7/5, 71 reviews
3,39 €
(9,69 € / 100 g)
Organic Beef Bar
– more than 70% meat from grass‑fed cows, pure ingredients from organic farming, without GMOs and glutamate
Cranberries with beetroot 35 g
34
Rating 3.2/5, 34 reviews
3,39 €
(9,69 € / 100 g)
87% Baking Protein
– Denmark-sourced unflavoured protein powder – designed for kitchen use, super smooth texture, low lactose
1 000 g
103
Rating 4.9/5, 103 reviews
41,99 €
(4,20 € / 100 g)
Organic Steak Strips
– strips of dried meat from premium cow breeds, more than 92% quality beef in each package, practical snack for travels
Chilli 25 g
48
Rating 4.7/5, 48 reviews
3,39 €
(13,56 € / 100 g)
Organic Steak Strips
– strips of dried meat from premium cow breeds, more than 92% quality beef in each package, practical snack for travels
Black pepper 25 g
46
Rating 4.7/5, 46 reviews
3,39 €
(13,56 € / 100 g)
Micellar Casein Protein
– slow‑absorbing protein, dense creamy texture, sweetened with steviol‑glycosides
Unflavoured 1 000 g
100
Rating 4.4/5, 100 reviews
41,99 €
(4,20 € / 100 g)
Micellar Casein Protein
– slow‑absorbing protein, dense creamy texture, sweetened with steviol‑glycosides
Vanilla 1 000 g
125
Rating 4.4/5, 125 reviews
41,99 €
(4,20 € / 100 g)
Micellar Casein Protein
– slow‑absorbing protein, dense creamy texture, sweetened with steviol‑glycosides
Strawberry 1 000 g
89
Rating 4.2/5, 89 reviews
41,99 €
(4,20 € / 100 g)
Micellar Casein Protein
– slow‑absorbing protein, dense creamy texture, sweetened with steviol‑glycosides
Chocolate 1 000 g
90
Rating 4.6/5, 90 reviews
41,99 €
(4,20 € / 100 g)
Grass-Fed
Grass‑Fed Multi Whey Protein
– more than 77% whey concentrate, isolate and casein, effective immediately after training as well as during prolonged protein deficiency, sweetened with steviol‑glycosides
Chocolate and hazelnut 900 g
128
Rating 4.5/5, 128 reviews
44,99 €
(5 € / 100 g)
Grass-Fed
Grass‑Fed Multi Whey Protein
– more than 77% whey concentrate, isolate and casein, effective immediately after training as well as during prolonged protein deficiency, sweetened with steviol‑glycosides
White chocolate 900 g
90
Rating 4.5/5, 90 reviews
44,99 €
(5 € / 100 g)
Grass-Fed
Grass‑Fed Multi Whey Protein
– more than 77% whey concentrate, isolate and casein, effective immediately after training as well as during prolonged protein deficiency, sweetened with steviol‑glycosides
Unflavoured 900 g
245
Rating 4.4/5, 245 reviews
44,99 €
(5 € / 100 g)
Grass-Fed
Grass‑Fed Multi Whey Protein
– more than 77% whey concentrate, isolate and casein, effective immediately after training as well as during prolonged protein deficiency, sweetened with steviol‑glycosides
Vanilla 30 g
135
Rating 4.7/5, 135 reviews
2,49 €
(8,30 € / 100 g)
Grass-Fed
Grass‑Fed Multi Whey Protein
– more than 77% whey concentrate, isolate and casein, effective immediately after training as well as during prolonged protein deficiency, sweetened with steviol‑glycosides
White chocolate 30 g
90
Rating 4.5/5, 90 reviews
2,49 €
(8,30 € / 100 g)
Grass‑Fed Whey Protein
– from the milk of grass‑fed cows from sustainable farms, sweetened with steviol glycosides, ultrafiltered at low temperatures
Banana 1 000 g
1115
Rating 4.3/5, 1115 reviews
44,99 €
(4,50 € / 100 g)
Grass‑Fed Whey Protein
– from the milk of grass‑fed cows from sustainable farms, sweetened with steviol glycosides, ultrafiltered at low temperatures
Banana 2 000 g
1115
Rating 4.3/5, 1115 reviews
78,99 €
(3,95 € / 100 g)
Grass‑Fed Whey Protein
– from the milk of grass‑fed cows from sustainable farms, sweetened with steviol glycosides, ultrafiltered at low temperatures
Unflavoured 2 000 g
3248
Rating 4.5/5, 3248 reviews
78,99 €
(3,95 € / 100 g)
Grass‑Fed Whey Protein
– from the milk of grass‑fed cows from sustainable farms, sweetened with steviol glycosides, ultrafiltered at low temperatures
Strawberry milkshake 2 000 g
1211
Rating 4.4/5, 1211 reviews
78,99 €
(3,95 € / 100 g)
Grass‑Fed Whey Protein
– from the milk of grass‑fed cows from sustainable farms, sweetened with steviol glycosides, ultrafiltered at low temperatures
Cinnamon Roll 2 000 g
2324
Rating 4.3/5, 2324 reviews
78,99 €
(3,95 € / 100 g)
Grass‑Fed Whey Protein
– from the milk of grass‑fed cows from sustainable farms, sweetened with steviol glycosides, ultrafiltered at low temperatures
Salted caramel 2 000 g
2121
Rating 4.3/5, 2121 reviews
78,99 €
(3,95 € / 100 g)
Grass‑Fed Whey Protein
– from the milk of grass‑fed cows from sustainable farms, sweetened with steviol glycosides, ultrafiltered at low temperatures
Salted caramel 300 g (10 x 30g)
2121
Rating 4.3/5, 2121 reviews
21,99 €
(7,33 € / 100 g)
Grass‑Fed Whey Protein
– from the milk of grass‑fed cows from sustainable farms, sweetened with steviol glycosides, ultrafiltered at low temperatures
Vanilla 300 g (10 x 30g)
3179
Rating 4.6/5, 3179 reviews
21,99 €
(7,33 € / 100 g)
Grass‑Fed Whey Protein
– from the milk of grass‑fed cows from sustainable farms, sweetened with steviol glycosides, ultrafiltered at low temperatures
Chocolate 300 g (10 x 30g)
2013
Rating 4.4/5, 2013 reviews
21,99 €
(7,33 € / 100 g)
Whey Protein
– ultrafiltered by CFM method at low temperatures, high protein and BCAA content, sweetened with steviol glycosides
Strawberry 1 000 g
165
Rating 4.5/5, 165 reviews
41,99 €
(4,20 € / 100 g)
Whey Protein
– ultrafiltered by CFM method at low temperatures, high protein and BCAA content, sweetened with steviol glycosides
Cinnamon Cereal Milk 1 000 g
566
Rating 4.5/5, 566 reviews
41,99 €
(4,20 € / 100 g)
Whey Protein
– ultrafiltered by CFM method at low temperatures, high protein and BCAA content, sweetened with steviol glycosides
Panna cotta 1 000 g
187
Rating 4.3/5, 187 reviews
41,99 €
(4,20 € / 100 g)
-12 %
Weekly Offers
Whey Protein
– ultrafiltered by CFM method at low temperatures, high protein and BCAA content, sweetened with steviol glycosides
Panna cotta 30 g
187
Rating 4.3/5, 187 reviews
2,19 €
Previous Price: 2,49 €
(7,30 € / 100 g)
Whey Protein
– ultrafiltered by CFM method at low temperatures, high protein and BCAA content, sweetened with steviol glycosides
White chocolate 1 000 g
361
Rating 4.5/5, 361 reviews
41,99 €
(4,20 € / 100 g)
Whey Protein
– ultrafiltered by CFM method at low temperatures, high protein and BCAA content, sweetened with steviol glycosides
Vanilla 300 g (10 x 30g)
967
Rating 4.7/5, 967 reviews
21,99 €
(7,33 € / 100 g)
-15 % SALE15
Whey Protein
– ultrafiltered by CFM method at low temperatures, high protein and BCAA content, sweetened with steviol glycosides
Chocolate 300 g (10 x 30g)
343
Rating 4.5/5, 343 reviews
21,99 €
(7,33 € / 100 g)
Whey Protein
– ultrafiltered by CFM method at low temperatures, high protein and BCAA content, sweetened with steviol glycosides
Cinnamon Cereal Milk 300 g (10 x 30g)
566
Rating 4.5/5, 566 reviews
21,99 €
(7,33 € / 100 g)
Lactose-free
Lactose Free Whey Protein
– 75% protein content, lactose‑free, sweetened with steviol‑glycosides, ultrafiltered at low temperatures
Blueberry 1 000 g
211
Rating 4.1/5, 211 reviews
41,99 €
(4,20 € / 100 g)
Lactose-free
Lactose Free Whey Protein
– 75% protein content, lactose‑free, sweetened with steviol‑glycosides, ultrafiltered at low temperatures
Salted caramel 1 000 g
122
Rating 4.5/5, 122 reviews
41,99 €
(4,20 € / 100 g)
Grass-Fed
Grass‑Fed Whey Protein Isolate
– rapidly absorbable protein, minimal sugar and fat, sweetened with steviol‑glycosides
Feel free to take a cookie 🍪 - it helps make your shopping experience more convenient by keeping your cart full, remembering your login and ensuring your entire trip goes smoothly.