– rapidly absorbable protein, minimal sugar and fat, sweetened with steviol‑glycosides
Strawberry 1 000 g
238
Rating 4.5/5, 238 reviews
59,99 €
(6 € / 100 g)
Grass-Fed
Grass-Fed Biltong
– juicy dried meat, slowly dried, grass-fed meat from Namibia
25 g
12
Rating 4.9/5, 12 reviews
3,69 €
(14,76 € / 100 g)
Grass-Fed
Grass-Fed Biltong
– juicy dried meat, slowly dried, grass-fed meat from Namibia
50 g
12
Rating 4.9/5, 12 reviews
6,49 €
(12,98 € / 100 g)
Snack Bar
– A complete bar with a balanced ratio of macronutrients, an ideal snack for every day
Caramel 50 g
38
Rating 4.7/5, 38 reviews
2,19 €
(4,38 € / 100 g)
Snack Bar
– A complete bar with a balanced ratio of macronutrients, an ideal snack for every day
Cashews and cinnamon 50 g
39
Rating 4.7/5, 39 reviews
2,19 €
(4,38 € / 100 g)
Wild Jerky
– premium jerky from wild game from Estonia, seasoned only with sea salt
Deer 25 g
23
Rating 4.9/5, 23 reviews
4,49 €
(17,96 € / 100 g)
Snack Bar
– A complete bar with a balanced ratio of macronutrients, an ideal snack for every day
Almonds with coconut pieces 50 g
15
Rating 4.6/5, 15 reviews
2,19 €
(4,38 € / 100 g)
Salmon Jerky
– premium salmon jerky, fish from sustainable farms in the Faroe Islands
40 g
19
Rating 4.7/5, 19 reviews
5,99 €
(14,98 € / 100 g)
Organic Whey Protein
– microfiltered whey concentrate from 100% natural ingredients, from organic cow's milk
Vanilla 1 000 g
39
Rating 4.6/5, 39 reviews
49,99 €
(5 € / 100 g)
Organic Whey Protein
– microfiltered whey concentrate from 100% natural ingredients, from organic cow's milk
Matcha 1 000 g
64
Rating 4.6/5, 64 reviews
49,99 €
(5 € / 100 g)
Turkey Stripe
– proper meat snack from a family farm, 165 g of meat per 100 g of product, soft and juicy texture
25 g
12
Rating 4.6/5, 12 reviews
2,99 €
(11,96 € / 100 g)
Organic Meat Crackers
– extra crunchy crackers with premium meat, organic quality, high protein content
Tomato and walnut 30 g
24
Rating 3.7/5, 24 reviews
3,39 €
(11,30 € / 100 g)
Organic Meat Crackers
– extra crunchy crackers with premium meat, organic quality, high protein content
Pistachios and sweet potato 30 g
21
Rating 4.2/5, 21 reviews
3,39 €
(11,30 € / 100 g)
Organic Salami Bites
– premium pieces of dried salami, organic quality, high protein content
Curred serrano ham 30 g
9
Rating 3.2/5, 9 reviews
3,39 €
(11,30 € / 100 g)
-20 %
Weekly Offers
New
Native Goat Protein
– native goat protein with A2 casein, slow absorption, gently sweetened with monk fruit
Chocolate 500 g
9
Rating 4.2/5, 9 reviews
31,99 €
Previous Price: 39,99 €
(6,40 € / 100 g)
-15 % SALE15
Native Goat Protein
– native goat protein with A2 casein, slow absorption, gently sweetened with monk fruit
Salted caramel 500 g
3
Rating 3.4/5, 3 reviews
39,99 €
(8 € / 100 g)
-20 %
Weekly Offers
Organic Whey Protein
– microfiltered whey concentrate from 100% natural ingredients, from organic cow's milk
Strawberry 1 000 g
5
Rating 4.2/5, 5 reviews
39,99 €
Previous Price: 49,99 €
(4 € / 100 g)
-15 % SALE15
New
Protein bar base
– base for homemade no‑bake protein bars, high in protein
1 000 g
3
Rating 5.0/5, 3 reviews
44,99 €
(4,50 € / 100 g)
-20 %
Weekly Offers
New
Protein bar base
– base for homemade no‑bake protein bars, high in protein
500 g
3
Rating 5.0/5, 3 reviews
21,19 €
Previous Price: 26,49 €
(4,24 € / 100 g)
-11 %
Weekly Offers
New
Whey Protein
– ultrafiltered by CFM method at low temperatures, high protein and BCAA content, sweetened with steviol glycosides
Mango Black Tea 30 g
3
Rating 3.7/5, 3 reviews
1,58 €
Previous Price: 1,79 €
(5,27 € / 100 g)
New
Chicken Jerky
– a proper portion of protein from chicken meat, without preservatives and flavorings, gently smoked and seasoned with sea salt
Sea salt 25 g
5
Rating 3.2/5, 5 reviews
3,19 €
(12,76 € / 100 g)
New
Chicken Jerky
– a proper portion of protein from chicken meat, without preservatives and flavorings, gently smoked and seasoned with sea salt
Sea salt 50 g
5
Rating 3.2/5, 5 reviews
5,99 €
(11,98 € / 100 g)
New
Double Trouble Protein Bar
– two-layer chocolate-covered bar, 29% high quality protein, without preservatives and colourings
Golden chocolate hazelnut 55 g
1
Rating 5.0/5, 1 review
2,69 €
(4,89 € / 100 g)
New
Plant Based Protein 2.0
– pea protein supplemented with L‑methionine, quality portion of protein in every serving, without thickeners and artificial colorants
Chocolate 1 000 g
4
Rating 4.3/5, 4 reviews
41,99 €
(4,20 € / 100 g)
New
Plant Based Protein 2.0
– pea protein supplemented with L‑methionine, quality portion of protein in every serving, without thickeners and artificial colorants
Vanilla 1 000 g
4
Rating 4.3/5, 4 reviews
41,99 €
(4,20 € / 100 g)
New
Plant Based Protein 2.0
– pea protein supplemented with L‑methionine, quality portion of protein in every serving, without thickeners and artificial colorants
Lemon cheesecake 1 000 g
6
Rating 3.9/5, 6 reviews
41,99 €
(4,20 € / 100 g)
Temporarily sold out
Grass‑Fed Whey Protein
– from the milk of grass‑fed cows from sustainable farms, sweetened with steviol glycosides, ultrafiltered at low temperatures
Vanilla 1 000 g
3179
Rating 4.6/5, 3179 reviews
Temporarily sold out
Plant Protein Bar
– 100% plant-based protein bar with high-quality fava bean protein
Almonds/cocoa 50 g
355
Rating 4.0/5, 355 reviews
Temporarily sold out
Grass‑Fed Whey Protein
– from the milk of grass‑fed cows from sustainable farms, sweetened with steviol glycosides, ultrafiltered at low temperatures
Salted caramel 1 000 g
2121
Rating 4.3/5, 2121 reviews
Temporarily sold out
Grass-Fed
Grass‑Fed Whey Protein Isolate
– rapidly absorbable protein, minimal sugar and fat, sweetened with steviol‑glycosides
Vanilla 500 g
325
Rating 4.5/5, 325 reviews
Temporarily sold out
Meal Bar
– meal replacement bar with 200 calories – gluten, soy, and sugar-free, quick and nutritious snack for on-the-go
White and dark chocolate 50 g
83
Rating 4.5/5, 83 reviews
Temporarily sold out
Grass-Fed
Grass‑Fed Multi Whey Protein
– more than 77% whey concentrate, isolate and casein, effective immediately after training as well as during prolonged protein deficiency, sweetened with steviol‑glycosides
Chocolate 900 g
112
Rating 4.7/5, 112 reviews
Temporarily sold out
Grass-Fed
Grass‑Fed Multi Whey Protein
– more than 77% whey concentrate, isolate and casein, effective immediately after training as well as during prolonged protein deficiency, sweetened with steviol‑glycosides
Chocolate and hazelnut 30 g
128
Rating 4.5/5, 128 reviews
Temporarily sold out
Grass-Fed
Grass‑Fed Multi Whey Protein
– more than 77% whey concentrate, isolate and casein, effective immediately after training as well as during prolonged protein deficiency, sweetened with steviol‑glycosides
Chocolate 30 g
112
Rating 4.7/5, 112 reviews
Temporarily sold out
Grass-Fed
Grass‑Fed Multi Whey Protein
– more than 77% whey concentrate, isolate and casein, effective immediately after training as well as during prolonged protein deficiency, sweetened with steviol‑glycosides
Unflavoured 30 g
245
Rating 4.4/5, 245 reviews
Temporarily sold out
Grass‑Fed Whey Protein
– from the milk of grass‑fed cows from sustainable farms, sweetened with steviol glycosides, ultrafiltered at low temperatures
Cinnamon Roll 30 g
2324
Rating 4.3/5, 2324 reviews
Temporarily sold out
Whey Protein
– ultrafiltered by CFM method at low temperatures, high protein and BCAA content, sweetened with steviol glycosides
Strawberry 30 g
208
Rating 4.5/5, 208 reviews
Temporarily sold out
Lactose-free
Lactose Free Whey Protein
– 75% protein content, lactose‑free, sweetened with steviol‑glycosides, ultrafiltered at low temperatures
Chocolate shake 1 000 g
298
Rating 4.4/5, 298 reviews
Temporarily sold out
Lactose-free
Lactose Free Whey Protein
– 75% protein content, lactose‑free, sweetened with steviol‑glycosides, ultrafiltered at low temperatures
Vanilla cream 1 000 g
417
Rating 4.5/5, 417 reviews
Temporarily sold out
Lactose-free
Lactose Free Whey Protein
– 75% protein content, lactose‑free, sweetened with steviol‑glycosides, ultrafiltered at low temperatures
Salted caramel 30 g
122
Rating 4.5/5, 122 reviews
Temporarily sold out
Wild Jerky
– premium jerky from wild game from Estonia, seasoned only with sea salt
Elk 25 g
11
Rating 4.5/5, 11 reviews
Temporarily sold out
Organic Whey Protein
– microfiltered whey concentrate from 100% natural ingredients, from organic cow's milk
Cocoa 1 000 g
16
Rating 4.3/5, 16 reviews
Temporarily sold out
Meat Sticks
– a proper portion of protein from Czech beef, from lean meat and heart, seasoned only with sea salt
Sea salt 25 g
6
Rating 4.9/5, 6 reviews
Temporarily sold out
New
Collagen Snack Bar
– soft date base with almonds, enriched with bovine collagen peptides, high in protein
Raspberry/chocolate 60 g
4
Rating 5.0/5, 4 reviews
Temporarily sold out
New
Plant Based Protein 2.0
– pea protein supplemented with L‑methionine, quality portion of protein in every serving, without thickeners and artificial colorants
Feel free to take a cookie 🍪 - it helps make your shopping experience more convenient by keeping your cart full, remembering your login and ensuring your entire trip goes smoothly.