Andy Štěchová

Andy Štěchová

Reviews

I was brutally blown away by this one. If there's one thing I love about a fest, it's definitely when there's stuffing in something. (Oh jess, stuffed donuts). Well, this snickerdoodle cookie not only has a great flavor on its own but it's just stuffed inside and that filling melts beautifully.

Flapjacks are great. The only thing that's not great about them is the fact that they often pretend to be a full-fledged snack, but there's a brutal amount of unnecessary stuff in them and they're so calorie-laden that you want to make yourself a proper lunch instead. BUT that's not the case and that's why I'm so happy about these faaacts. And my taste buds too. I was like, okey! Aktin has flapjacks, they'll be nutritionally super but I'm curious about that taste. I'm honestly telling you, I was left in shock myself because they surprised me extremely positively and they're really heartwarming!

Aktin Protein Bars are honestly at the top of my list of protein bars. I still admire the combination of functionality and taste. It's not so easy to put together a bar that has just what's supposed to be in there and no extra junk, while still making sure it tastes good. But here we're not just talking about the fact that it tastes good but that it tastes REALLY MEGA GOOD! My TOP flavors are rozohnde cinnamon roll, coconut and white chocolate/almond.

Show more

Instagram @andy.stech

Andy Štěchová
Andy Štěchová 6 months ago

“Ľahké otvoriť, ťažké zatvoriť” - prečítaš si nápis na vrchnákoch @vilgain orechových masiel a uvedomíš si, že pravdivosť tohoto výroku si zaslúži 10/10 🤭❤️

Miešanie väčšiny jedál pokladám za barbarstvo (sorry not sorry ale pomiešať krupicovú kašu? To nie!), no pri tomto Cheat Spreade musím vždy spraviť výmimku 🤌🏼 Chutí ako niečo medzi Ferrero Roscher a Toffifee, má krásne tekutú konzistenciu a navyše Cheat spread nie je len obyč orechové maslo. V jeho zložení totiž nájdeme ešte aj mliečny proteín 😊

A kam s ním okrem ovsenej kaše ? 🥣
Absolútne milujem combo opečeného celozrnného toastu s ricottou, banánom, trochou granoly a akéhokoľvek @vilgain orechové maslo. To je proste #mustrry ❤️

Viac inspo nájdeš na www.aktin.sk/Andy a www.aktin.cz/Andy

#vilgain

Show more
Andy Štěchová
Andy Štěchová 7 months ago

Viac než kedykoľvek si uvedomujeme, aké vzácne je vážiť si tie “samozrejmosti” každodenných dní.

Že môžeme vstať a spraviť si teplú šálku čaju. Že môžeme ísť do práce a opýtať sa kolegyne aký má dnes deň so skutočným záujmom. Že môžeme ísť len tak na prechádzku a užívať si lúče slnka. V pokoji. Že môžeme žiť a ďakovať Tomu, kto dáva život.

Nech už poslednou dobou akokoľvek klišé mohlo znieť, že byť vďačný robí absolútnu zmenu v živote, toto “klišé” nadobúda nový dych. Pretože to tak skutočne je.

Tak si prosím poďme spoločne pripomenúť - za čo si vďačný v tento deň či obdobie ty?

Ja s vami pozdielam moje tri veci:
1. Že v akejkoľvek situácií môžem mať pokoj v Ježišovi a vidieť, ako modlitba mení okolnosti.
2. Že dnes svieti slnko a ja si môžem pokojne sedieť vo vlaku a cestovať späť na miesto, ktoré je mi domovom.
3. Že sa manifestuje dobro, ktoré je v ľuďoch a úžasným spôsobom je vidieť, že nám na živote záleží.

📷: @filipmik

#vilgain

Show more
Show more