7
answered questions
Dobrý den, mohu brát dvě tabletky najednou, nebo rozdělovat např. ráno a večer? Předem děkuji za odpověď.
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli můžu dlouhodobě skladovat produkt v pokojové teplotě tedy nad 20°C..? Děkuji za odpověď.
Ahoj, dávám si vitamíny na týden vždy do týdenního dávkovače a po týdnu (když jsem si brala víkendové dávky), tak byla náplň tabletky multivitaminu sem tam zčernalá. Jakoby tmavé až černé tečky. Když jsem se koukla na datum expirace, stále zabývaly dva měsíce. Měsíc před expirací začínaly být tečky i v tabletkách v originálním balení. Mohla bych se zeptat, co to může způsobit a zda je bezpečné tabletku i tak užít? Díky!
Dobrý den, vitaminy mají extrémně silný odér, cítím je i pokud jen otevřu zásuvku, v které jsou uloženy v zavřené krabičce. Je to normální, nemohou být zkažené?
Dobrý den, obsahuje tento produkt nějaké protispékavé látky? A je vhodný k doplnění vitamínů pro mě jako nesportovce, který zároveň nemá dostatečný příjem vyvážené stravy?
Dobrý den, je možnost vysypat tabletku do vody?
Dobrý den, osobně bych si ráda pouze pojistila, že vitamínů a minerálních látek mám dostatek a proto bych chtěla používat nějaký suplement opravdu pouze k doplnění. Myslíte tedy, že při dostatečném příjmu ovoce a zeleniny a obecně relativně vyvážené stravě lze přijímat pouze jednu kapsli pro toto doplnění a dobrý pocit? Děkuji, AS.