Probiotics, comprehensive support of the microbiome and proper digestion

18
answered questions
Dobrý den, také mám dotaz ohledně skladování. Probiotika jsem zakoupil během horkých letních dní, kdy jsem volil raději lednici, ale kapsle nemají zároveň být ve vlhku a v chladném prostředí lednice se vnitřek obalu s kapslemi rosil. Dosud jsem měl ochranou „fólii“ pod víčkem odtrženou pouze z malé části, takže se orosení drželo mezi ní a víčkem. Stejně jsem si ale nebyl jistý, zda to nemá vliv na efekt, protože kapsle zatím nemají po 3 týdnech očekávaný efekt, přitom první dny jsem měl pocit, že bude znatelný, tak nevím, zda jsem je tím v dalších dnech třeba nepoškodil, ale přišlo mi to jako lepší volba než místnost s 22-23 °C v těch vedrech. Zároveň nyní jsem je již nechal raději mimo lednici při teplotě okolo 20 °C a „fólii“ pod víčkem již odrthnul kompletně. Předem děkuji za názor, jak ideálně postupovat dál a zda rosení pod víčkem vadí, případně mohlo ovlivnit účinnost, nebo je to při skladování v lednici úplně normální a co je tedy nejlepší. Děkuji.
Dobrý den, měl bych dotaz týkající se uchování těchto probiotik. Dle informace u výrobku by probiotika měla být uchovávána do 20ºC. V odpovědi na níže položené dotazy je uvedeno, že je není třeba uchovávat v lednici. Chtěl bych se zeptat, když v současných teplech je obtížné dodržovat teplotu do 20ºC, zda lze probiotika přesto uložit do lednice, zda jim chlad okolo 4-5 ºC nějak neublíží. Děkuji za odpověď.
Dobrý den, mohu se zeptat zda mi pomohou probiotika, když mám velké množství vlákniny a tím pádem problémy s vyprazdňování a do toho konzumují velmi často mléčné výrobky? Mám strach, abych nebyla ještě více nafoukla a spíš mi neudělaly ještě horší to vyprazdňování než je😬 A ještě jsem se chtěla zeptat, jestli mohu kombinovat třeba i s multivitaminy a super greens nebo je potřeba mezi tím nějaká pauza, či nekombinovat vůbec? Předem dekuji za odpověď
Dobrý den, začala jsem užívat a trávící problémy se rapidně zhoršily, je šance na zlepšení třeba po nějakém čase nebo kolik tomu mám dát přetrpět abych zjistila zda mi to sedí?
Dobrý den, chtěla bych se zeptat co by se stalo kdybych používala probiotika a dala si pak kefír?
Dobrý den chtěla bych se zeptat od kolika let se můžou probiotika uzivat?Děkuji.
Dobrý den, může se užívat spolu s Green Trio? Děkuji.
Dobrý den, je nutné nezbytně uchovávat probiotika v lednici? Části cestuji, děkuji
Dobrý den, dnes jsem dobral antibiotika a začal užívat vaše probiotika. Jak dlouho bych je měl prosím užívat? Děkuji.
Dobrý den, chci zeptat jestli probiotika mohu užívat společně s jinými doplňky stravy nebo tam musí být nějaká časová prodleva? Děkuji