– Juicy, perfectly seasoned pieces of oyster mushroom, a vegan snack for school, work and travel
Himalayan Salt 30 g
27
Rating 4.2/5, 27 reviews
3,99 €
(13,30 € / 100 g)
Mushroom Jerky
– Juicy, perfectly seasoned pieces of oyster mushroom, a vegan snack for school, work and travel
Sweet chilli chipotle 30 g
29
Rating 4.7/5, 29 reviews
3,99 €
(13,30 € / 100 g)
Salmon Jerky
– premium salmon jerky, fish from sustainable farms in the Faroe Islands
40 g
19
Rating 4.7/5, 19 reviews
5,99 €
(14,98 € / 100 g)
Organic Whey Protein
– microfiltered whey concentrate from 100% natural ingredients, from organic cow's milk
Vanilla 1 000 g
39
Rating 4.6/5, 39 reviews
49,99 €
(5 € / 100 g)
Organic Whey Protein
– microfiltered whey concentrate from 100% natural ingredients, from organic cow's milk
Matcha 1 000 g
64
Rating 4.6/5, 64 reviews
49,99 €
(5 € / 100 g)
Turkey Stripe
– proper meat snack from a family farm, 165 g of meat per 100 g of product, soft and juicy texture
25 g
12
Rating 4.6/5, 12 reviews
2,99 €
(11,96 € / 100 g)
Krill Oil
– branded phospholipid form of omega‑3 Superba2, food supplement
60 capsules
20
Rating 4.8/5, 20 reviews
26,99 €
(0,45 € / 1 capsule)
Organic Meat Crackers
– extra crunchy crackers with premium meat, organic quality, high protein content
Tomato and walnut 30 g
24
Rating 3.7/5, 24 reviews
3,39 €
(11,30 € / 100 g)
Organic Meat Crackers
– extra crunchy crackers with premium meat, organic quality, high protein content
Pistachios and sweet potato 30 g
21
Rating 4.2/5, 21 reviews
3,39 €
(11,30 € / 100 g)
Organic Salami Bites
– premium pieces of dried salami, organic quality, high protein content
Curred serrano ham 30 g
9
Rating 3.2/5, 9 reviews
3,39 €
(11,30 € / 100 g)
Guarana
– pure guarana extract, contains natural caffeine, energy boost, supports alertness and concentration
90 capsules
6
Rating 5.0/5, 6 reviews
10,99 €
(0,12 € / 1 capsule)
-20 %
Weekly Offers
New
Native Goat Protein
– native goat protein with A2 casein, slow absorption, gently sweetened with monk fruit
Chocolate 500 g
9
Rating 4.2/5, 9 reviews
31,99 €
Previous Price: 39,99 €
(6,40 € / 100 g)
-15 % SALE15
Native Goat Protein
– native goat protein with A2 casein, slow absorption, gently sweetened with monk fruit
Salted caramel 500 g
3
Rating 3.4/5, 3 reviews
39,99 €
(8 € / 100 g)
-15 % SALE15
New
Protein bar base
– base for homemade no‑bake protein bars, high in protein
1 000 g
3
Rating 5.0/5, 3 reviews
44,99 €
(4,50 € / 100 g)
-20 %
Weekly Offers
New
Protein bar base
– base for homemade no‑bake protein bars, high in protein
500 g
3
Rating 5.0/5, 3 reviews
21,19 €
Previous Price: 26,49 €
(4,24 € / 100 g)
New
Chicken Jerky
– a proper portion of protein from chicken meat, without preservatives and flavorings, gently smoked and seasoned with sea salt
Sea salt 25 g
6
Rating 3.5/5, 6 reviews
3,19 €
(12,76 € / 100 g)
New
Chicken Jerky
– a proper portion of protein from chicken meat, without preservatives and flavorings, gently smoked and seasoned with sea salt
Sea salt 50 g
6
Rating 3.5/5, 6 reviews
5,99 €
(11,98 € / 100 g)
New
Plant Based Protein v2
– pea protein supplemented with L‑methionine, quality portion of protein in every serving, without thickeners and artificial colorants
Chocolate 1 000 g
4
Rating 4.3/5, 4 reviews
41,99 €
(4,20 € / 100 g)
New
Plant Based Protein v2
– pea protein supplemented with L‑methionine, quality portion of protein in every serving, without thickeners and artificial colorants
Vanilla 1 000 g
4
Rating 4.3/5, 4 reviews
41,99 €
(4,20 € / 100 g)
Temporarily sold out
Grass-Fed
Grass-Fed Collagen Peptides
– 100% pure hydrolysed collagen, from grass-fed cows in South America, without fillers
300 g (jar)
80
Rating 4.7/5, 80 reviews
Temporarily sold out
Organic Peanut Butter Protein Bar
– 27% protein, plant-based ingredients, covered in dark chocolate
40 g
95
Rating 4.1/5, 95 reviews
Temporarily sold out
Protein Energy Bar
– provides energy and quality protein, honest Czech production, 100% natural ingredients, balanced macronutrient ratio
Strawberry and goji 40 g
123
Rating 4.5/5, 123 reviews
Temporarily sold out
Grass‑Fed Whey Protein
– from the milk of grass‑fed cows from sustainable farms, sweetened with steviol glycosides, ultrafiltered at low temperatures
Salted caramel 1 000 g
2122
Rating 4.3/5, 2122 reviews
Temporarily sold out
Lactose-free
Lactose Free Whey Protein
– 75% protein content, lactose‑free, sweetened with steviol‑glycosides, ultrafiltered at low temperatures
Chocolate shake 1 000 g
298
Rating 4.4/5, 298 reviews
Temporarily sold out
Grass-Fed
Grass‑Fed Whey Protein Isolate
– rapidly absorbable protein, minimal sugar and fat, sweetened with steviol‑glycosides
Vanilla 500 g
326
Rating 4.5/5, 326 reviews
Temporarily sold out
Meal Bar
– meal replacement bar with 200 calories – gluten, soy, and sugar-free, quick and nutritious snack for on-the-go
White and dark chocolate 50 g
83
Rating 4.5/5, 83 reviews
Temporarily sold out
Protein Cookie
– a delicious gluten-free biscuit packed with high-quality protein and fibre
Caramel choco bun 80 g
193
Rating 4.6/5, 193 reviews
Temporarily sold out
Ion Drink
– hypotonic sports drink with carbohydrates and electrolytes, food supplement
Red grapefruit no sweeteners 40 g
52
Rating 4.4/5, 52 reviews
Temporarily sold out
Grass-Fed
Grass‑Fed Multi Whey Protein
– more than 77% whey concentrate, isolate and casein, effective immediately after training as well as during prolonged protein deficiency, sweetened with steviol‑glycosides
Chocolate and hazelnut 900 g
129
Rating 4.5/5, 129 reviews
Temporarily sold out
Grass-Fed
Grass‑Fed Multi Whey Protein
– more than 77% whey concentrate, isolate and casein, effective immediately after training as well as during prolonged protein deficiency, sweetened with steviol‑glycosides
Chocolate and hazelnut 30 g
129
Rating 4.5/5, 129 reviews
Temporarily sold out
Grass-Fed
Grass‑Fed Multi Whey Protein
– more than 77% whey concentrate, isolate and casein, effective immediately after training as well as during prolonged protein deficiency, sweetened with steviol‑glycosides
Chocolate 30 g
112
Rating 4.7/5, 112 reviews
Temporarily sold out
Grass-Fed
Grass‑Fed Multi Whey Protein
– more than 77% whey concentrate, isolate and casein, effective immediately after training as well as during prolonged protein deficiency, sweetened with steviol‑glycosides
White chocolate 30 g
90
Rating 4.5/5, 90 reviews
Temporarily sold out
Grass-Fed
Grass‑Fed Multi Whey Protein
– more than 77% whey concentrate, isolate and casein, effective immediately after training as well as during prolonged protein deficiency, sweetened with steviol‑glycosides
Unflavoured 30 g
247
Rating 4.5/5, 247 reviews
Temporarily sold out
Grass‑Fed Whey Protein
– from the milk of grass‑fed cows from sustainable farms, sweetened with steviol glycosides, ultrafiltered at low temperatures
Cinnamon Roll 30 g
2324
Rating 4.3/5, 2324 reviews
Temporarily sold out
Grass‑Fed Whey Protein
– from the milk of grass‑fed cows from sustainable farms, sweetened with steviol glycosides, ultrafiltered at low temperatures
Banana 30 g
1115
Rating 4.3/5, 1115 reviews
Temporarily sold out
Lactose-free
Lactose Free Whey Protein
– 75% protein content, lactose‑free, sweetened with steviol‑glycosides, ultrafiltered at low temperatures
Vanilla cream 1 000 g
418
Rating 4.5/5, 418 reviews
Temporarily sold out
Lactose-free
Lactose Free Whey Protein
– 75% protein content, lactose‑free, sweetened with steviol‑glycosides, ultrafiltered at low temperatures
Blueberry 1 000 g
211
Rating 4.1/5, 211 reviews
Temporarily sold out
Lactose-free
Lactose Free Whey Protein
– 75% protein content, lactose‑free, sweetened with steviol‑glycosides, ultrafiltered at low temperatures
Salted caramel 30 g
122
Rating 4.5/5, 122 reviews
Temporarily sold out
Omega-3
– natural form of triglycerides, high oxidative stability, EPA and DHA contribute to the maintenance of normal vision, brain and heart function
25 mm 60 capsules
190
Rating 4.7/5, 190 reviews
Temporarily sold out
Omega-3
– natural form of triglycerides, high oxidative stability, EPA and DHA contribute to the maintenance of normal vision, brain and heart function
25 mm 180 capsules
190
Rating 4.7/5, 190 reviews
Temporarily sold out
Wild Jerky
– premium jerky from wild game from Estonia, seasoned only with sea salt
Elk 25 g
13
Rating 4.6/5, 13 reviews
Temporarily sold out
Organic Whey Protein
– microfiltered whey concentrate from 100% natural ingredients, from organic cow's milk
Cocoa 1 000 g
16
Rating 4.3/5, 16 reviews
Temporarily sold out
Organic Mini Energy Balls
– delicate energy balls made from organic ingredients, without refined sugar
Dark chocolate 36 g (2 x 18 g)
51
Rating 4.4/5, 51 reviews
Temporarily sold out
Organic Mini Energy Balls
– delicate energy balls made from organic ingredients, without refined sugar
Cocoa and almonds 36 g (2 x 18 g)
28
Rating 4.5/5, 28 reviews
Temporarily sold out
Organic Whey Protein
– microfiltered whey concentrate from 100% natural ingredients, from organic cow's milk
Strawberry 1 000 g
5
Rating 4.2/5, 5 reviews
Temporarily sold out
Meat Sticks
– a proper portion of protein from Czech beef, from lean meat and heart, seasoned only with sea salt
Sea salt 25 g
6
Rating 4.9/5, 6 reviews
Temporarily sold out
New
Collagen Snack Bar
– soft date base with almonds, enriched with bovine collagen peptides, high in protein
Raspberry/chocolate 60 g
4
Rating 5.0/5, 4 reviews
Temporarily sold out
New
Plant Based Protein v2
– pea protein supplemented with L‑methionine, quality portion of protein in every serving, without thickeners and artificial colorants
Lemon cheesecake 1 000 g
7
Rating 4.0/5, 7 reviews
Temporarily sold out
New
Plant Based Protein v2
– pea protein supplemented with L‑methionine, quality portion of protein in every serving, without thickeners and artificial colorants
Feel free to take a cookie 🍪 - it helps make your shopping experience more convenient by keeping your cart full, remembering your login and ensuring your entire trip goes smoothly.