– 22% plant protein, with a chocolate coating and super soft filling
Peanut Butter 50 g (2 x 25 g)
472
Rating 4.3/5, 472 reviews
2,29 €
(4,58 € / 100 g)
Organic Plant Protein Mini Cookies
– 22% plant protein, with a chocolate coating and super soft filling
Coconut 50 g (2 x 25 g)
605
Rating 4.3/5, 605 reviews
2,29 €
(4,58 € / 100 g)
Collagen Complex
– supports skin, nails, and hair health – made from 3 certified collagen sources with a refreshing flavour
Pear and peach 300 g
303
Rating 4.4/5, 303 reviews
28,99 €
(9,66 € / 100 g)
Plant Protein Energy Bar
– quick energy from dates, source of fibre, only natural ingredients, Czech production
Cocoa and banana 40 g
92
Rating 4.4/5, 92 reviews
1,59 €
(3,98 € / 100 g)
Organic Plant Protein Mini Cookies
– 22% plant protein, with a chocolate coating and super soft filling
Hazelnut fudge 50 g (2 x 25 g)
248
Rating 4.2/5, 248 reviews
2,29 €
(4,58 € / 100 g)
Organic Plant Protein Mini Cookies
– 22% plant protein, with a chocolate coating and super soft filling
Salted caramel peanut 50 g (2 x 25 g)
287
Rating 4.2/5, 287 reviews
2,29 €
(4,58 € / 100 g)
Energy Bar
– gluten-free fruit bar, only from 4 natural ingredients, source of fibre
Mango 55 g
145
Rating 4.7/5, 145 reviews
1,69 €
(3,07 € / 100 g)
Energy Bar
– gluten-free fruit bar, only from 4 natural ingredients, source of fibre
Raspberry 55 g
165
Rating 4.7/5, 165 reviews
1,69 €
(3,07 € / 100 g)
Beef Stripe
– high-protein dried beef snack with a smoky taste, 13g of protein per serving
25 g
48
Rating 4.3/5, 48 reviews
1,89 €
(7,56 € / 100 g)
Marine Collagen Complex
– 2500 mg of branded fish collagen containing zinc, which contributes to the normal condition of skin, hair and nails, food supplement
150 capsules
19
Rating 4.6/5, 19 reviews
14,49 €
(0,10 € / 1 capsule)
Great value
Weekly Offers
Organic Energy Ball
– Organic fruit balls with filling, high fibre content, vegan and gluten‑free
Strawberry jam 30 g
172
Rating 4.5/5, 172 reviews
1,24 €
(4,13 € / 100 g)
Organic Energy Ball
– Organic fruit balls with filling, high fibre content, vegan and gluten‑free
Blueberry and apple 30 g
142
Rating 4.6/5, 142 reviews
1,59 €
(5,30 € / 100 g)
Energy & Focus Drink
– refreshing sparkling energy drink with caffeine to support physical and mental performance, sweetened with steviol‑glycosides, food supplement
Lemon and lime 330 ml
553
Rating 4.2/5, 553 reviews
1,99 €
(0,60 € / 100 ml)
Hydrolysed Fish Collagen
– collagen peptides Naticol®, food supplement
Unflavoured 250 g
17
Rating 4.8/5, 17 reviews
23,99 €
(9,60 € / 100 g)
Grass-Fed
Organic Grass Fed Beef Jerky
– Estonian tender beef jerky with 99% meat from free-range young cattle
Sea salt 25 g
118
Rating 4.5/5, 118 reviews
3,69 €
(14,76 € / 100 g)
Grass-Fed
Organic Grass Fed Beef Jerky
– Estonian tender beef jerky with 99% meat from free-range young cattle
Sea salt 50 g
118
Rating 4.5/5, 118 reviews
6,99 €
(13,98 € / 100 g)
Electrolyte Complex
– natural electrolyte drink in sachets – supports hydration and electrolyte balance, sugar-free
Green peach 100 g (10 x 10 g)
29
Rating 4.6/5, 29 reviews
10,99 €
(10,99 € / 100 g)
Grass-Fed
Grass‑fed Collagen Drink + Vitamin C
– grass‑fed collagen peptides powder – supports skin and nail health, and joint function
Peach 200 g
166
Rating 4.8/5, 166 reviews
13,49 €
(6,75 € / 100 g)
Grass-Fed
Grass‑fed Collagen Drink + Vitamin C
– grass‑fed collagen peptides powder – supports skin and nail health, and joint function
Orange 200 g
117
Rating 4.9/5, 117 reviews
13,49 €
(6,75 € / 100 g)
Organic Steak Strips
– strips of dried meat from premium cow breeds, more than 92% quality beef in each package, practical snack for travels
Sea salt 25 g
178
Rating 4.7/5, 178 reviews
3,39 €
(13,56 € / 100 g)
Organic Steak Strips
– strips of dried meat from premium cow breeds, more than 92% quality beef in each package, practical snack for travels
Black pepper 25 g
47
Rating 4.7/5, 47 reviews
3,39 €
(13,56 € / 100 g)
Grass-Fed
Grass‑Fed Multi Whey Protein
– more than 77% whey concentrate, isolate and casein, effective immediately after training as well as during prolonged protein deficiency, sweetened with steviol‑glycosides
Vanilla 900 g
137
Rating 4.7/5, 137 reviews
44,99 €
(5 € / 100 g)
Organic Plant Protein Energy Balls
– soft snack filled with liquid filling, sprinkled with nuts, premium organic ingredients, combination of rice and pea protein
Strawberry Coconut 45 g (3 x 15 g)
65
Rating 4.4/5, 65 reviews
2,29 €
(5,09 € / 100 g)
Grass‑Fed Whey Protein
– from the milk of grass‑fed cows from sustainable farms, sweetened with steviol glycosides, ultrafiltered at low temperatures
Banana 1 000 g
1115
Rating 4.3/5, 1115 reviews
44,99 €
(4,50 € / 100 g)
Grass‑Fed Whey Protein
– from the milk of grass‑fed cows from sustainable farms, sweetened with steviol glycosides, ultrafiltered at low temperatures
Vanilla 2 000 g
3180
Rating 4.6/5, 3180 reviews
78,99 €
(3,95 € / 100 g)
Grass‑Fed Whey Protein
– from the milk of grass‑fed cows from sustainable farms, sweetened with steviol glycosides, ultrafiltered at low temperatures
Chocolate 2 000 g
2015
Rating 4.4/5, 2015 reviews
78,99 €
(3,95 € / 100 g)
Grass‑Fed Whey Protein
– from the milk of grass‑fed cows from sustainable farms, sweetened with steviol glycosides, ultrafiltered at low temperatures
Unflavoured 1 000 g
3248
Rating 4.5/5, 3248 reviews
44,99 €
(4,50 € / 100 g)
Grass‑Fed Whey Protein
– from the milk of grass‑fed cows from sustainable farms, sweetened with steviol glycosides, ultrafiltered at low temperatures
Vanilla 30 g
3180
Rating 4.6/5, 3180 reviews
2,49 €
(8,30 € / 100 g)
Grass‑Fed Whey Protein
– from the milk of grass‑fed cows from sustainable farms, sweetened with steviol glycosides, ultrafiltered at low temperatures
Strawberry milkshake 1 000 g
1212
Rating 4.4/5, 1212 reviews
44,99 €
(4,50 € / 100 g)
Grass‑Fed Whey Protein
– from the milk of grass‑fed cows from sustainable farms, sweetened with steviol glycosides, ultrafiltered at low temperatures
Cinnamon Roll 1 000 g
2324
Rating 4.3/5, 2324 reviews
44,99 €
(4,50 € / 100 g)
Grass‑Fed Whey Protein
– from the milk of grass‑fed cows from sustainable farms, sweetened with steviol glycosides, ultrafiltered at low temperatures
Pistachios 1 000 g
499
Rating 4.3/5, 499 reviews
44,99 €
(4,50 € / 100 g)
Grass‑Fed Whey Protein
– from the milk of grass‑fed cows from sustainable farms, sweetened with steviol glycosides, ultrafiltered at low temperatures
White chocolate coconut 30 g
221
Rating 4.4/5, 221 reviews
2,49 €
(8,30 € / 100 g)
Great value
Weekly Offers
Whey Protein
– ultrafiltered by CFM method at low temperatures, high protein and BCAA content, sweetened with steviol glycosides
Chocolate 30 g
344
Rating 4.5/5, 344 reviews
2,19 €
(7,30 € / 100 g)
Whey Protein
– ultrafiltered by CFM method at low temperatures, high protein and BCAA content, sweetened with steviol glycosides
Chocolate with hazelnuts 1 000 g
353
Rating 4.5/5, 353 reviews
41,99 €
(4,20 € / 100 g)
Whey Protein
– ultrafiltered by CFM method at low temperatures, high protein and BCAA content, sweetened with steviol glycosides
Vanilla 1 000 g
968
Rating 4.7/5, 968 reviews
41,99 €
(4,20 € / 100 g)
Whey Protein
– ultrafiltered by CFM method at low temperatures, high protein and BCAA content, sweetened with steviol glycosides
Chocolate 1 000 g
434
Rating 4.6/5, 434 reviews
41,99 €
(4,20 € / 100 g)
Whey Protein
– ultrafiltered by CFM method at low temperatures, high protein and BCAA content, sweetened with steviol glycosides
Unflavoured 1 000 g
865
Rating 4.5/5, 865 reviews
41,99 €
(4,20 € / 100 g)
Whey Protein
– ultrafiltered by CFM method at low temperatures, high protein and BCAA content, sweetened with steviol glycosides
Vanilla 30 g
968
Rating 4.7/5, 968 reviews
2,49 €
(8,30 € / 100 g)
Whey Protein
– ultrafiltered by CFM method at low temperatures, high protein and BCAA content, sweetened with steviol glycosides
Chocolate with hazelnuts 30 g
353
Rating 4.5/5, 353 reviews
2,49 €
(8,30 € / 100 g)
Whey Protein
– ultrafiltered by CFM method at low temperatures, high protein and BCAA content, sweetened with steviol glycosides
Cinnamon Cereal Milk 30 g
568
Rating 4.5/5, 568 reviews
2,49 €
(8,30 € / 100 g)
Whey Protein
– ultrafiltered by CFM method at low temperatures, high protein and BCAA content, sweetened with steviol glycosides
White chocolate 30 g
361
Rating 4.5/5, 361 reviews
2,49 €
(8,30 € / 100 g)
Lactose-free
Lactose Free Whey Protein
– 75% protein content, lactose‑free, sweetened with steviol‑glycosides, ultrafiltered at low temperatures
Chocolate shake 30 g
298
Rating 4.4/5, 298 reviews
2,49 €
(8,30 € / 100 g)
Lactose-free
Lactose Free Whey Protein
– 75% protein content, lactose‑free, sweetened with steviol‑glycosides, ultrafiltered at low temperatures
Vanilla cream 30 g
418
Rating 4.5/5, 418 reviews
2,49 €
(8,30 € / 100 g)
Lactose-free
Lactose Free Whey Protein
– 75% protein content, lactose‑free, sweetened with steviol‑glycosides, ultrafiltered at low temperatures
Blueberry 30 g
211
Rating 4.1/5, 211 reviews
2,49 €
(8,30 € / 100 g)
Grass-Fed
Grass‑Fed Whey Protein Isolate
– rapidly absorbable protein, minimal sugar and fat, sweetened with steviol‑glycosides
Chocolate 500 g
303
Rating 4.6/5, 303 reviews
35,99 €
(7,20 € / 100 g)
Grass-Fed
Grass‑Fed Whey Protein Isolate
– rapidly absorbable protein, minimal sugar and fat, sweetened with steviol‑glycosides
Chocolate 1 000 g
303
Rating 4.6/5, 303 reviews
59,99 €
(6 € / 100 g)
Grass-Fed
Grass‑Fed Whey Protein Isolate
– rapidly absorbable protein, minimal sugar and fat, sweetened with steviol‑glycosides
Vanilla 1 000 g
326
Rating 4.5/5, 326 reviews
59,99 €
(6 € / 100 g)
Grass‑Fed Whey Protein
– from the milk of grass‑fed cows from sustainable farms, sweetened with steviol glycosides, ultrafiltered at low temperatures
White chocolate coconut 1 000 g
221
Rating 4.4/5, 221 reviews
44,99 €
(4,50 € / 100 g)
Energy Bar
– gluten-free fruit bar, only from 4 natural ingredients, source of fibre
Chocolate coated strawberry 55 g
45
Rating 4.7/5, 45 reviews
1,69 €
(3,07 € / 100 g)
Protein Milkshake
– milk protein drink with a creamy taste, 33 g protein per serving, low in lactose
Creamy matcha latte 330 ml
107
Rating 4.2/5, 107 reviews
2,59 €
(0,78 € / 100 ml)
Collagen Drink
– collagen with Verisol® bovine peptides, combined with fruit juices
Peach and passion fruit 330 ml
48
Rating 4.7/5, 48 reviews
2,49 €
(0,75 € / 100 ml)
Collagen Drink
– collagen with Verisol® bovine peptides, combined with fruit juices
Raspberry 330 ml
47
Rating 4.6/5, 47 reviews
2,49 €
(0,75 € / 100 ml)
-15 % SALE15
Native Goat Protein
– native goat protein with A2 casein, slow absorption, gently sweetened with monk fruit
Velvet vanilla 500 g
17
Rating 4.7/5, 17 reviews
39,99 €
(8 € / 100 g)
Plant based 🌱
Clear Plant Protein
– vegan protein lemonade with 75% protein, only 7 ingredients, sweetened with steviol glycosides
Peach iced tea
41
Rating 3.9/5, 41 reviews
from 2,49 €
(from 6 € / 100 g)
Plant based 🌱
Clear Plant Protein
– vegan protein lemonade with 75% protein, only 7 ingredients, sweetened with steviol glycosides
Mango and orange
41
Rating 3.9/5, 41 reviews
from 2,49 €
(from 6 € / 100 g)
-11 %
Weekly Offers
New
Whey Protein
– ultrafiltered by CFM method at low temperatures, high protein and BCAA content, sweetened with steviol glycosides
Mango Black Tea 30 g
3
Rating 3.7/5, 3 reviews
1,58 €
Previous Price: 1,79 €
(5,27 € / 100 g)
New
Double Trouble Protein Bar
– two-layer chocolate-covered bar, 29% high quality protein, without preservatives and colourings
Golden chocolate hazelnut 55 g
1
Rating 5.0/5, 1 review
2,69 €
(4,89 € / 100 g)
Synephrine
– bitter orange extract, 10mg per tablet, boosts metabolic rate
90 tablets
14
Rating 4.5/5, 14 reviews
8,99 €
(0,10 € / 1 tablet)
L‑Theanine
– 100 mg of L‑theanine in 1 capsule, green tea extract, food supplement
90 capsules
16
Rating 4.2/5, 16 reviews
10,99 €
(0,12 € / 1 capsule)
Plant Protein Bar
– 100% plant-based protein bar with high-quality fava bean protein
Feel free to take a cookie 🍪 - it helps make your shopping experience more convenient by keeping your cart full, remembering your login and ensuring your entire trip goes smoothly.