– supports skin, nails, and hair health – made from 3 certified collagen sources with a refreshing flavour
Strawberry and banana 300 g
158
Rating 4.5/5, 158 reviews
25,99 €
(8,66 € / 100 g)
Protein Energy Bar
– provides energy and quality protein, honest Czech production, 100% natural ingredients, balanced macronutrient ratio
Peanuts 40 g
75
Rating 4.5/5, 75 reviews
1,59 €
(3,98 € / 100 g)
Energy & Focus Tabs
– caffeine, l-theanine and l-tyrosine tablest to support concentration and performance, sweetened with stevia
Orange 60 tablets
102
Rating 4.2/5, 102 reviews
7,99 €
(0,13 € / 1 tablet)
Energy Bar
– gluten-free fruit bar, only from 4 natural ingredients, source of fibre
Blackcurrant 55 g
116
Rating 4.6/5, 116 reviews
1,69 €
(3,07 € / 100 g)
Fenugreek
– plant extract with 50% saponin content
90 capsules
2
Rating 5.0/5, 2 reviews
13,29 €
(0,15 € / 1 capsule)
Organic Beef Bar
– more than 70% meat from grass‑fed cows, pure ingredients from organic farming, without GMOs and glutamate
BBQ 35 g
71
Rating 3.7/5, 71 reviews
3,39 €
(9,69 € / 100 g)
Organic Beef Bar
– more than 70% meat from grass‑fed cows, pure ingredients from organic farming, without GMOs and glutamate
Cranberries with beetroot 35 g
34
Rating 3.2/5, 34 reviews
3,39 €
(9,69 € / 100 g)
L-Glutamine
– fermented l-glutamine powder – supports muscle recovery, immunity, digestion, and brain health, ideal for athletes and those under stress
Unflavoured 500 g
19
Rating 4.7/5, 19 reviews
16,99 €
(3,40 € / 100 g)
Glucose Control
– 100% natural supplement for balanced blood sugar – supports better insulin sensitivity and sustained energy throughout the day
60 capsules
10
Rating 4.6/5, 10 reviews
11,99 €
(0,20 € / 1 capsule)
Vegan Omega-3
– EPA and DHA-rich algae oil with vitamins D3 and K2 in a highly absorbable liquid form
90 ml
11
Rating 4.6/5, 11 reviews
29,99 €
(33,32 € / 100 ml)
L‑Arginine
– semi‑essential amino acid, suitable for strength and endurance sports, food supplement
120 capsules
1
Rating 5.0/5, 1 review
13,99 €
(0,12 € / 1 capsule)
Acetyl-L-Carnitine
– 500 mg Acetyl-L-Carnitine in one capsule
90 capsules
4
Rating 5.0/5, 4 reviews
14,99 €
(0,17 € / 1 capsule)
-15 % SALE15
Cyclic Dextrine
– rapidly absorbable sugars in the form of cluster dextrin, energy before, during and after endurance performance, does not cause intestinal discomfort, Food supplement
900 g
1
Rating 5.0/5, 1 review
27,99 €
(3,11 € / 100 g)
Alpha Lipoic Acid
– 500 mg alpha‑lipoic acid (ALA) in each capsule, food supplement
90 capsules
5
Rating 5.0/5, 5 reviews
19,99 €
(0,22 € / 1 capsule)
87% Baking Protein
– Denmark-sourced unflavoured protein powder – designed for kitchen use, super smooth texture, low lactose
1 000 g
103
Rating 4.9/5, 103 reviews
41,99 €
(4,20 € / 100 g)
Organic Steak Strips
– strips of dried meat from premium cow breeds, more than 92% quality beef in each package, practical snack for travels
Chilli 25 g
48
Rating 4.7/5, 48 reviews
3,39 €
(13,56 € / 100 g)
Ion Drink
– hypotonic sports drink with carbohydrates and electrolytes, food supplement
Strawberry with lime sweetened with steviol glycosides 800 g
84
Rating 4.5/5, 84 reviews
16,49 €
(2,06 € / 100 g)
-11 %
Weekly Offers
Ion Drink
– hypotonic sports drink with carbohydrates and electrolytes, food supplement
Strawberry with lime sweetened with steviol glycosides 40 g
84
Rating 4.5/5, 84 reviews
1,40 €
Previous Price: 1,59 €
(3,50 € / 100 g)
Ion Drink
– hypotonic sports drink with carbohydrates and electrolytes, food supplement
Red grapefruit no sweeteners 800 g
52
Rating 4.4/5, 52 reviews
16,49 €
(2,06 € / 100 g)
Ion Drink
– hypotonic sports drink with carbohydrates and electrolytes, food supplement
Tropical fruit sweetened with steviol glycosides 800 g
192
Rating 4.7/5, 192 reviews
16,49 €
(2,06 € / 100 g)
Ion Drink
– hypotonic sports drink with carbohydrates and electrolytes, food supplement
Tropical fruit sweetened with steviol glycosides 40 g
192
Rating 4.7/5, 192 reviews
1,59 €
(3,98 € / 100 g)
Ion Drink
– hypotonic sports drink with carbohydrates and electrolytes, food supplement
Orange sweetened with steviol glycosides 800 g
100
Rating 4.5/5, 100 reviews
16,49 €
(2,06 € / 100 g)
Ion Drink
– hypotonic sports drink with carbohydrates and electrolytes, food supplement
Orange sweetened with steviol glycosides 40 g
100
Rating 4.5/5, 100 reviews
1,59 €
(3,98 € / 100 g)
Micellar Casein Protein
– slow‑absorbing protein, dense creamy texture, sweetened with steviol‑glycosides
Unflavoured 1 000 g
100
Rating 4.4/5, 100 reviews
41,99 €
(4,20 € / 100 g)
Micellar Casein Protein
– slow‑absorbing protein, dense creamy texture, sweetened with steviol‑glycosides
Vanilla 1 000 g
126
Rating 4.4/5, 126 reviews
41,99 €
(4,20 € / 100 g)
Micellar Casein Protein
– slow‑absorbing protein, dense creamy texture, sweetened with steviol‑glycosides
Strawberry 1 000 g
90
Rating 4.2/5, 90 reviews
41,99 €
(4,20 € / 100 g)
Micellar Casein Protein
– slow‑absorbing protein, dense creamy texture, sweetened with steviol‑glycosides
Chocolate 1 000 g
90
Rating 4.6/5, 90 reviews
41,99 €
(4,20 € / 100 g)
Grass-Fed
Grass‑Fed Multi Whey Protein
– more than 77% whey concentrate, isolate and casein, effective immediately after training as well as during prolonged protein deficiency, sweetened with steviol‑glycosides
Chocolate 900 g
112
Rating 4.7/5, 112 reviews
44,99 €
(5 € / 100 g)
Grass-Fed
Grass‑Fed Multi Whey Protein
– more than 77% whey concentrate, isolate and casein, effective immediately after training as well as during prolonged protein deficiency, sweetened with steviol‑glycosides
White chocolate 900 g
90
Rating 4.5/5, 90 reviews
44,99 €
(5 € / 100 g)
Grass-Fed
Grass‑Fed Multi Whey Protein
– more than 77% whey concentrate, isolate and casein, effective immediately after training as well as during prolonged protein deficiency, sweetened with steviol‑glycosides
Unflavoured 900 g
247
Rating 4.5/5, 247 reviews
44,99 €
(5 € / 100 g)
Grass-Fed
Grass‑Fed Multi Whey Protein
– more than 77% whey concentrate, isolate and casein, effective immediately after training as well as during prolonged protein deficiency, sweetened with steviol‑glycosides
Feel free to take a cookie 🍪 - it helps make your shopping experience more convenient by keeping your cart full, remembering your login and ensuring your entire trip goes smoothly.