Petra Elblová

Petra Elblová

Reviews

Oh, this is awesome. Just garnish with what you like & put in the oven for a while. Pizza's ready in no time! I recommend you try it and you won't regret it.

Convenience above all! You'll love these leggings after the first time you try them on. They are firm, yet beautifully stretchy. They make a beautiful figure and have a high waist. What more could you want from leggings?

I am the biggest coffee lover and I don't exist without coffee! This one is just great and I always have it in my house. I recommend trying it!

Show more

Instagram @jmenujisepeta

Petra Elblová
Petra Elblová 8 months ago

• Spojení @vilgain x @jmenujisepeta je už dlouholeté přátelství a konečně se můžeme podělit o společný produkt – limitovanou edici Crop Sweatu v barvě Misty Pink. ✨ Dohromady jsme ji dali vše, co od mikiny chceš. 🙌🏻 Má volnější střih, příjemný, kvalitní materiál a barvu, která rozzáří každý tvůj basic outfit. Ve skříni ti vydrží roky a nosit ji budeš ke všemu – do gymu k legínám, doma k teplákům i do města k sukni. 😍
Ulov si svůj Crop Sweat rychle, jde o limitovanou kolekci 300 kusů. 🎁 Najdeš ho na Aktin.cz/peta
PS: Nezapomeň se pak pochlubit fotkami, jak ti sluší! 🖤
#cropsweat #vilgain #mistypink #activewear #active #activewearfashion #fashion #vilgainclothes #crop #gymwear #gymclothes •

Show more