Petra Elblová

Petra Elblová

Favourite products

24,99 €
Pre-workout without stimulants – orange 458 g ⁠–⁠ stimulant-free pre-workout for evening workouts
11,99 €
Chillax – wild fruits 150 g ⁠–⁠ natural herbal drink for calming, relaxation and better sleep
23,99 €
Seamless Ribbed Biker Shorts – Black ⁠–⁠ seamless ribbed shorts above the knee
1,99 €
Pizza Base – 280 g (2 pcs) ⁠–⁠ ready-made Italian pizza dough from only 6 ingredients
from 9,99 €
Cheat Spread – Hazelnut cream chocolate bar ⁠–⁠ 100% natural nut butter with grass-fed protein
2,99 €
Organic Spelt Pizza Base – 390 g (3 pcs) ⁠–⁠ ready-made spelled dough for quick pizza preparation
Show more

Reviews

you just top it with what you like and put it in the oven for a while. The pizza is ready in no time! I recommend you try it and you won't regret it.

Convenience above all! You'll love these leggings after the first time you try them on. They are firm, yet beautifully stretchy. They make a beautiful figure and have a high waist. What more could you want from leggings?

Wraps are great in that they can be made a million ways. With scrambled eggs, falafel, shredded meat, or maybe with tuna and a good dose of vegetables. These are the best pancakes I've ever had. And that's no joke. Order them and see for yourself! But you'd better get a couple of packs!

@jmenujisepeta

 • Petra Elblová
  Petra Elblová

  ~ můj oblíbený set! 🤎 *mám ho samozřejmě od @vilgain a najdete ho u nich pod názvem Vilgain Mineral Wash Seamless! ✨ Je to úplně můj styl a hrozně se mi líbí ta hranatě střižená podprsenka. Objednávej na aktin.cz/peta ! 🫶🏼 [ #aktin #set #loveit ]

  Show more
 • Petra Elblová
  Petra Elblová

  • Spojení @vilgain x @jmenujisepeta je už dlouholeté přátelství a konečně se můžeme podělit o společný produkt – limitovanou edici Crop Sweatu v barvě Misty Pink. ✨ Dohromady jsme ji dali vše, co od mikiny chceš. 🙌🏻 Má volnější střih, příjemný, kvalitní materiál a barvu, která rozzáří každý tvůj basic outfit. Ve skříni ti vydrží roky a nosit ji budeš ke všemu – do gymu k legínám, doma k teplákům i do města k sukni. 😍 Ulov si svůj Crop Sweat rychle, jde o limitovanou kolekci 300 kusů. 🎁 Najdeš ho na Aktin.cz/peta PS: Nezapomeň se pak pochlubit fotkami, jak ti sluší! 🖤 #cropsweat #vilgain #mistypink #activewear #active #activewearfashion #fashion #vilgainclothes #crop #gymwear #gymclothes •

  Show more