Petronela Boleková

Petronela Boleková

Reviews

A very good helper for the quick kitchen I run at home. With a full time job and my decisions on the way home as to what I will cook, this is a very handy helper.

I love the material these socks are made of. I have them in every color. They're a thicker material, so they're a blast for cold feet.

This product is one of my TOP. I can't even imagine a morning without Vilgain porridge. They have the perfect texture to guarantee the ideal consistency of my breakfast porridge.

@nelkafood @p/CZSSQ_CruVc @p/CThunzyqjfj @p/CV245i0qb1R @p/CTFiMuCKJh_ @p/CWYkBKeKSeA @p/CUU_faEKSpA @p/CXtkTeBKI_A

Petronela Boleková
Petronela Boleková

Dúfam, že budete mat tu možnosť vyskúšať tento recept ak máte moju knihu problém v tom nebude. Ak ju nemáte tak si ju viete pripraviť podľa univerzálneho cesta : 700g hladkej psenicnej muky 100g cukru 1 vajce Štipka soli 50g oleja 100g kvasku 400-420g mlieka Na naplnenie Čokopecičky od @aktinsk . Obsahujú 60% kakaovej sušený a majú označenie single origin preto sú vhodné na maškrtenie aj do pečenia #nelkafood #nelkafoodrecepty #aktin #aktinrecepty #sourdough #sourdoughclub #sourdoughbaking #kvasok #kvasek

Show more
Petronela Boleková
Petronela Boleková

Domaca horalka vás zaujala a hneď ste ma zaplavili žiadostami o recepte. Prvá vec, čo som ale musela urobiť je ochutnať ju!!! A viete čo??? Je úplne neskutočne geniálna. Naozaj!!! Prísady: 400g arašídoveho masla od @aktinsk 100g práškového cukru 1 polievkova lyžica kakaa od @aktinsk Vilgain Vanilla powder Tortove oplátky Všetko spolu vymiesat a ponatierať na tortove oplátky. Zaťažíme a necháme cez noc odpočívať. Na druhý deň nakrájame a kraje namocime do roztopeneh čokolády. Ta dá a je to hotovo. Rýchle, jednoduché a veľmi chutne. #nelkafood #nelkafoodrecepty #aktin #aktinrecepty #vilgain #aktinsk

Show more