Grass-Fed Whey Protein

89
answered questions
Zdravím je mi 17 let vážím 54kg měřím 175cm a nejde mi nabrat na váze dá se nějak po tomhle přibrat bez cvičení ?
Dobrý den, je protein vhodný i pro diabetiky?
Dobrý den, mohu se zeptat na přibližné datum naskladnění příchutě jahodový milkshake? Děkuji:)
Dobrý den, můžete mi odpovědět na mou otázku, zdali je syrovátka v tomto proteinu vystražena přímo z mléka a nebo se jedna o odpadní syrovátku při výrobě sýrů. V popisu máte uvedeno, že syrovátka pochazí z mléka krav pasoucí se travou, tak by mě zajímalo zdali je syrovatka přimo z mléka a nebo je to syrovatka odpadní, pokud to tedy víte, děkuji. Ať vím, zdali mam u vás tento protein zakoupit. Děkuji.
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda syrovátkový protein mohou kojící ženy? Děkuji moc
Dobrý den, chtěla bych se zeptat protein bez příchutě nemá žádnou pachuť jak třeba po Sunaru nebo sušenem mléce? Hodně proteinů mě po rozmíchání chutnají v puse jako zvratky pardon za výraz tak, se chci zeptat jak je na, tom vás protein. Vzorek nemáte. Děkuji moc
Dobrý den, je syrovátka vysrázěna přimo z mléka a nebo se jedná o syrovátku jako druhotnou surovinu pri výrobě mléčných vyrobků=sýrů, děkuji. Milan
Krásný den, v recenzích je tady hromada pochval na příchuť skořicová rolka, to moje se opravdu nedá pít, dodržuji dávkování dle obalu. Voní nádherně, ale chutná to jako chemická kejda, a že já vyzkoušel desítky proteinů.
1
Dobrý den,chtěla bych se zeptat, jestli mohu používat protein ikdyz mi je 13 a nějak extrémně nesportuji? nebo jestli to nějak nepoškodí moje zdraví a v jakých dávkách bych ho měla používat na svůj věk?
Dobrý den, chci se zeptat, jak často během dne mohu protein užívat? Děkuji ☺