56
answered questions
Dobrý den, budou se tyto tyčinky ještě někdy doskladnovat???
1
Dobrý den, děláte spoustu nových variací a příchutí tyčinek, ale zrovna ty proteinové (nejlepší je skořicová rolka, jak chuťově tak nutričně) se už nevyrábí. Mohu se zeptat, zda budou ještě někdy dostupné a proč jste se rozhodli je přestat vyrábět. Za mě favoriti na Aktinu.
3
Kde jsou tycinky???
3
Dobrý den, z jakého důvodu jsou prosím klasické proteinové tyčinky neustále nedostupné? Vaše odpovědi na všechny takové předchozí dotazy jsou, že máte v nabídce spoustu dalších tyčinek od Vilgain, ale pokud někdo hledá sladkou proteinovou tyčinku (ne energy tyčinku) a nechutnají mu veganské tyčinky, není úplně relevantní odpověď, abychom si zakoupili jinou Vilgain tyčinku. Ráda bych proto znala důvod, proč některé tyčinky úplně stahujete z prodeje a některé jsou na webu prakticky neustále vyprodané? Máte problém s výrobci nebo s testováním produktů? Děkuji za odpověď a přeji hezký den.
25
Prosím vráťte naspäť do ponuky borůvkovou tyčinku, tá bola úplne najlepšia :((
15
Prosím, vraťne nám borůvku. :(( Ta byla bezkonkurenční! Nevím, co je to za strategii stáhnout jeden z nejlepších produktů, ty nové tyčinky se této vůbec nevyrovnají .. :( Plus by bylo ještě fajn vrátit i ten větší buuter cup, jak byl v balení jeden. Dva Vaše nejlepší produkty a Vy je stáhnete. :((
10
Borůvkovou zpět!!!
7
Také nechápu, proč takhle oblíbeného produktu se zbavujete?? Ta nová veganska se s touhle nedá vůbec srovnat, velké zklamání! Vraťte do prodeje skoricovou rolku prosím!!
20
Dobrý den, proč jste prosím odstranili borůvkovou tyčinku z nabídky? Ta byla úplně skvělá! Děkuji za odpověď.
15
Dobrý den, smím se zeptat, proč jste vyřadili Váš nejlepší produkt? to jest proteinové tyčinky příchuť lískový oříšek, skořicová rolka a borůvka? Z těchto jsem byla nadšená a najednou jsou pryč a místo nich nějaké veganské noviny... :(
17