6
answered questions
Dobrý den, mohu se zeptat, jestli i u tohoto proteinu můžeme očákávat ta menší 30g balení nebo to není v plánu? Děkuji. :)
Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda náhodou neplánujete udělat verzi s trávicími enzymy pro lidi s laktózovou intolerancí.
Dnes jsem ochutnávala vanilkovou příchuť, a na to jak jsem se těšila mě čekalo velké zklamání. Jako první a hlavní věc - chuť, v 250ml mléka 30g proteinu má nulovou příchuť. Netuším kde se stala chyba. Balíček krásně voní vanilkou, uvnitř jsou černé kousíčky nejspíše z vanilkového lusku, které jsou samozřejmě také plavou na hladině po rozmíchání, to ničemu nevadí ale když už tam plavou tak bych očekávala nějakou tu příchuť. Za druhé, žádná krémová konzistence se nekoná. Testovala jsem jak na kravském mléce, tak na rostlinném. V obou dvou případech po rozmíchání je mléko v původním stavu, ani "nenabublá, nenapění" jako jsem byla zvyklá u ostatních. Plus obsahuje docela velké množství cukrů (vím, slazený) a to opět nahrává mému problému - nemá absolutně žádnou chuť. Opravdu mě toto zarazilo, a zajímá mne, jelikož jsem se to v informacích o produktu nedočetla, zda a jak se liší od ostatních Vilgain proteinů ? Protože jak konzistencí, tak chutí se ostatním produktům zdaleka nepřibližuje. Děkuji.
5
Dobrý den, je vhodný pro kojici? Děkuji
1
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jaký je rozdíl mezi tímto Vilgain Whey Protein a vaší dosavadní klasikou Vilgain Grass-Fed Whey Protein. Děkuji:)
2
Ahojte, rento koncentrát nahradí doterajšiu verziu? Alebo budú v ponuke dva koncentráty (dokonca oba sú z holandského mlieka)?
1